O ženách, které dělají to, co milují
Chystáte se na vysokou do Ostravy? Máme pro vás tip
vložila 27.4.2022
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Chystáte se na vysokou do Ostravy? Máme pro vás tip

I když se neustále traduje, že kolébkou vzdělávání a kvalitních univerzit je Praha, nezpochybnitelným faktem je to, že i ostatní města v České republice nabízejí velmi kvalitní vysokoškolské vzdělání, které je plnohodnotné k tomu pražskému – a mnohdy ho dokonce i předčí. Pokud se chystáte na výběr vysoké školy právě v oblasti Ostravy, přinášíme vám tip, kde můžete najít zázemí pro následující roky svého studia a vzdělávat se v oborech, které mají vidinu slibné budoucnosti pro váš budoucí profesní život.

Bakalářské i magisterské studium Ostrava

Jednou z ostravských vysokých škol, kterou vám dnes představíme, je Vysoká škola podnikání a práva. Důvod pro její výběr je jednoduchý – poskytuje vzdělávání v oborech, které jsou a budou žádané i v následujících letech. Absolventi tak mají jistotu dobrého uplatnění. Tato škola poskytuje magisterské i bakalářské studium v Ostravě, a zaměřuje se na vzdělávání budoucích podnikatelů, manažerů, podnikových právníků, finančních specialistů, mediálních a marketingových expertů, bezpečnostních specialistů a dalších odborníků. Navíc se soustřeďuje na takzvané kompetenční vzdělávání, tedy na kombinaci teoretických znalostí s velkým důrazem na praktické dovednosti.

Teorie propojená s praxí dle požadavků zaměstnavatelů

Právě zmíněné kompetenční vzdělávání je velmi důležité – nabyté zkušenosti jsou totiž velmi cenné. Mnoho vysokých škol se zaměřuje pouze na získání teoretických znalostí a upouští od praktických dovedností. Studijní programy na VSPP jsou však vyučovány v aktuálním právním rámci konkurenčního trhu ČR a EU pro jejich co možná nejefektivnější využití v podnikatelské či manažerské praxi – dostane se vám tak řádných praktických dovedností od profesionálů v daném oboru.

Pokud je vaší cílovou stanicí pro bakalářské či magisterské studium Ostrava, vyberte si vysokou školu, která pro vás bude partnerem a dopomůže vám k úspěšnému profesnímu životu. Investice do vzdělávání je jednou z nejdůležitějších, proto vybírejte s rozmyslem – vyplatí se to.

Foto: Depositphotos

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také