Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Chcete, aby se vaše přání plnila? Vyrobte si vision board
vložila 9.1.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Chcete, aby se vaše přání plnila? Vyrobte si vision board

Nevíte si občas rady se svým životem nebo prací? Ztrácíte se ve svých přáních a touhách? Přijde vám vaše životní tempo zrychlené a neuchopitelné? Abyste se z tohoto zmateného bodu pohnuli dál, potřebujete motivaci. Motivovaný člověk je nejúspěšnější. Ale jak toho dosáhnout? Jeden z nejosvědčenějších způsobů je vision board neboli nástěnka snů.

Když víte, co chcete

Co chceš, můžeš,“ říkal Tomáš Baťa. Takže když víte přesně, co chcete, je o to snazší to mít. Proto si udělejte seznam přání, kde budou přání jak pracovní, tak soukromá. Je velice důležité dát dohromady vše, co si přejete. Pokud si dáte na vision board pouze práci a přání týkající se jenom jí, budete stále jen pracovat. Takže pokud si přejete, aby váš život byl vyvážený, musí být taková i vaše nástěnka.  

Neomezené možnosti

Svá přání a touhy neomezujte tím, že si myslíte, že na něco takového nemáte, že tohle se vám přece nemůže splnit. Nechte svou představivost a mysl pracovat tak, jak nejlépe umí. A nebojte se ani bláznivých snů. Je dobré si říct: „Co bych dělal, kdybych měl neomezené finance a neomezené možnosti?“ Když po něčem budete upřímně toužit, do života se vám to dostane. Přesně, jak říká Paulo Coelho ve své známé knize: „Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys toho dosáhl.

Kreativita je tou nejlepší cestou

V momentě, kdy máte svůj seznam snů hotový, je na čase vyrobit vision board. Jak bude vypadat, je už čistě na vás. Můžete vzít tvrdý karton a nalepit na něj vystříhané obrázky a nápisy z časopisů. Můžete použít vlastní fotografie či kresby a vlastnoručně napsaná hesla. Jak bude výsledek vypadat je vlastně jedno. Důležité je, aby se vám vaše nástěnka vizí líbila. Aby byla o vás a vašich touhách. Nikoliv o snech někoho jiného. Buďte kreativní a vyhrajte si se svou nástěnkou, která vás spolehlivě zavede za vaším životním pokladem.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu své nástěnky, je důležité s ní pracovat upřímně. Jenom upřímná prání se nám plní.  Připevněte ji na místo, kde na ni každý den uvidíte a už jenom pozorujte, jak se váš život začíná měnit.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také