Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Bojovníci, kteří se nebojí nikoho a ničeho, to jsou podnikatelé s životním číslem osm
vložila 14.10.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Bojovníci, kteří se nebojí nikoho a ničeho, to jsou podnikatelé s životním číslem osm

Je podle numerologie vaše životní číslo osm? Jaké máte díky tomu předpoklady? Je pro vás podnikání to pravé?

Pokud nevíte, jak vypočítat své životní číslo, návod najdete na konci článku.

Bojovník s nohama na zemi

Člověk s osmičkou jako životním číslem si je obvykle jistý sám sebou ve všem co dělá. Je to bojovník, který si málokdy přizná porážku. Má výjimečné odhodlání všechno dokázat a dostat se i z těch nejneuvěřitelnějších situací. A při tom všem stojí pevně nohama na zemi. Má rád, když jsou situace jasné. Je to osoba pyšná a odvážná a prohra je pro něho velkou urážkou. V práci si nepovolí žádnou úlevu. Bojuje s potížemi, dokud je úplně neodstraní. Je tedy jasné, že osobnost osmičky je velmi silná, taková, která je schopná čelit všem potížím.

Jistota a svoboda

Osmička je velmi schopný vůdce, protože se umí dobře ovládat. Málokdy je cesta osmičky snadná. Raději si vybere tu těžší, protože každá překážka je pro ni nová výzva. Nebojí se nikoho a ničeho a plánuje svou práci tak, že už na začátku si je jistá úspěchem. Problémy, které na cestě potká, nejsou nikdy tak velká, aby se to rozhodla vzdát. Životem ji provází velká jistota, že uspěje a právě z ní pramení její šťastný osud. Osmičky jsou zpravidla materiálně dobře zajištěné, mají smysl pro obchodní záležitosti a dokáží ocenit peníze, protože se s nimi cítí mnohem svobodnější. A díky tomu se jim i daří v investicích.

 

Aktivní a mocný

Lidé s osmičkou jsou inteligentní a rychle chápou. Nic se jim nemusí vysvětlovat dvakrát. Mají také rádi harmonii a klid. V jejich světě musí mít vše své místo. Jsou autoritativní, přesní a dokáží se ovládat. Jsou také loajální a oddaní. Je to celistvý charakter, který nepřipouští polovičatost. Neumí žít bez aktivity. A může mít problém ve sladění své moci a síly s pochopením pro druhé. Osmička totiž dokáže svému úspěchu obětovat vše, i svůj soukromý život. Ale v žádném extrému nejsme schopní nalézt úplné naplnění. 

 

 

Numerologický výpočet životního čísla:

Získáme ho součtem celého data narození a redukujeme na čísla 1 – 9, přičemž čísla 11 a 22 se neredukují. 

Příklad:
Datum narození: 16.12.1980
Životní číslo je: 1+6+1+2+1+9+8+0= 28= 2+8= 10= 1

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také