Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Nastartujte se - 8. ročník soutěže pro začínající podnikatele právě začíná
vložila 5.5.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Nastartujte se - 8. ročník soutěže pro začínající podnikatele právě začíná

Každá krize je i příležitostí. Toto platí v životě i v podnikání. Pokud tedy právě rozjíždíte originální podnikatelský projekt, který má potenciál uspět na českém, nebo světovém trhu, nebojte se ho ukázat světu.

Využijte možnosti a přihlaste se do 8. ročníku soutěže "Nastartujte se".  Registrace probíhá od 4. května do 9. září 2020 na www.nastartujtese.cz. Každý přihlášený projekt soutěží hned ve dvou kategoriích - Cena odborné poroty a E15 Cena veřejnosti. Odborná porota vybere TOP 3 projekty, na které čekají hodnotné ceny. O vítězi E15 Cena veřejnosti rozhodne počet hlasů od fanoušků, hlasování probíhá na webu www.nastartujtese.cz

A co potřebujete? Odvahu a především zajímavý projekt, podnikatelský plán a vlastní IČO. Dále je potřeba být klientem Komerční banky se sjednaným podnikatelským účtem. Ten je v KB pro začínající podnikatele zdarma. Podmínkou dále je, že ten, kdo se přihlásí, pod danou živností aktivně podniká méně než 24 měsíců.

Více informací naleznete ZDE a na výše uvedeném webu.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také