Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Cena AMSP ČR za úspěšné a inspirativní překonání krizového období koronaviru. Zapojte se také
vložila 5.8.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Cena AMSP ČR za úspěšné a inspirativní překonání krizového období koronaviru. Zapojte se také

V rámci projektu Rok malého podnikání 2020 hledá Asociace malých a středních podniků a živnostníků (AMSP ČR) takové živnostníky a malé firmy, kteří s inspirací jinými, nebo sami úspěšně překonali krizové období koronaviru. 

AMSP ČR společně s generálními partnery projektu Rok malého podnikání 2020 ocení vítěze na Dni podnikatelů ČR. Nominujte své favority, tím jim projevíte uznání, podporu a obdiv. Přestože byly malé firmy při pandemii nového koronaviru jednou z nejvíce zasažených skupin, mnohé z nich to překvapivě oproti všem úskalím hrdinsky ustály a krizi přijaly jako motiv ke změně k lepšímu. Nyní se začínáme vracet do normálu a věříme, že se pandemie znovu nerozšíří. Je čas zviditelnit to, co nás toto období naučilo, jak moc jsme přizpůsobiví, samostatní a ochotní se podporovat navzájem. 

Cílem je takové firmy ocenit, poděkovat jim, medializovat je a inspirovat tak další podnikatele.

Vítěz bude vyhlášený ve dvou kategoriích:

  • Živnostník
  • Malá firma do 50 zaměstnanců 

Znáte ve svém okolí živnostníka, nebo firmu do 50 zaměstnanců, která vás v období koronaviru mile překvapila svými podnikatelskými aktivitami, pozitivním postojem, inovacemi, které zavedli, novým způsobem komunikace anebo službami, kterými se co nejlépe přizpůsobili svým zákazníkům?

Nominujte je v nominačním formuláři nejpozději do 31. srpna 2020 ZDE.

Z přijatých nominací si veřejnost vybere v každé kategorii jednoho vítěze. Hlasování veřejnosti bude probíhat od 21. září 2020 do 21. října 2020.

Více informací naleznete ZDE.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také