Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
9. ročník soutěže Equa bank Rodinná firma roku byl spuštěn
vložila 27.7.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

9. ročník soutěže Equa bank Rodinná firma roku byl spuštěn

Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace. Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.

Rodinnou firmu je možné přihlásit do 10. září 2020.

Všichni přihlášení mají navíc možnost zúčastnit se dne 26. srpna 2020 diskuse s místopředsedou vlády, ministrem průmyslu a obchodu a mistrem dopravy Karlem Havlíčkem.

Soutěž Equa bank Rodinná firma roku organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Generálním partnerem soutěže je Equa bank, a.s. Partnery soutěže jsou Deloitte, Amper Market, a.s., Slavia pojišťovna, a.s.

Více informací a přihlášky naleznete ZDE a na www.rodinnafirmaroku.cz

 

 

Foto: Shutterstock

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také