O ženách, které dělají to, co milují
Pronájem Pracovny v pražském Karlíně. Uspořádejte u nás školení nebo večírek
vložila 25.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pronájem Pracovny v pražském Karlíně. Uspořádejte u nás školení nebo večírek

Pracovny ŽENY s.r.o. jsou ideálním místem pro formální setkání, jako jsou školení, workshopy či porady, ale i setkání neformální, večírky a teambuildingy. Vstříc vám vyjdeme i v případě, že hledáte místo pro natáčení nebo focení. Nečekejte žádné chladné zasedačky ani sterilní prostředí. V Pracovnách zařízených ve stylu Provence na vás dýchne pohodová domácká atmosféra.

Profesionalita a moderní vybavení jsou samozřejmostí - v rámci veškerých pronájmů je k dispozici servis recepce, plně vybavené kuchyně, velká moderní televize nebo projektor či flipchart. V ceně pronájmu je i neomezená konzumace čerstvé vody s citrusy v karafách, připlatíte si pouze za teplé nápoje nebo občerstvení. S dodavateli v okolí máme zkušenosti a rádi vám doporučíme a zařídíme catering, který bude pro vaši akci nejvhodnější. 

Pracovny pronajímáme ve všední dny (9-17 hodin) na půl dne za 2500 Kč nebo na celý den za 4500 Kč bez DPH. Neváhejte nás kontaktovat i pokud máte zájem o pronájem o víkendu či mimo běžné provozní hodiny. Pokud si chcete některou z Pracoven či obě zamluvit nebo jen nezávazně prohlédnout, kontaktujte nás na mailu kristyna.kastenova@zenysro.cz nebo na telefonu 723 150 960

Pracovna A

První z pracoven se hodí na veškerá školení, workshopy, zasedání či porady, ale i večírky nebo teambuilding. Lze zde vytvořit 30 míst k sezení. Velkou devízou je nádherná terasa, na které se dá v letních měsících grilovat.

Pohled na Pracovnu A od terasy

Jedno ze zákoutí Pracovny A

Pracovna A - pohled směrem k terase

Pracovna B

Pracovna B je vhodná na večírky, teambuildingy a akce komornějšího charakteru. Mohou zde probíhat i kruhová sezení, cvičení, relaxace nebo méně formální přednášky. Je vybavena gauči a konferenčními stolky. Pracovnu můžeme samozřejmě upravit podle vašich potřeb.

 Pracovna B

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také