O ženách, které dělají to, co milují
Další projekty AMSP ČR, které vám pomohou s podnikáním
vložila 19.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Další projekty AMSP ČR, které vám pomohou s podnikáním

AMSP ČR kromě Podnikavé ženy zastřešuje i řadu dalších projektů, které vám pomohou s podnikáním. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Rok rodinného podnikání 2018 - Jedná se o historicky největší kampaň na podporu rodinného podnikání. V rámci Roku rodinného podnikání AMSP ČR nabízí poradenství, informuje o legislativě a pořádá zdarma kulaté stoly po celé ČR. 

Svou cestou - Projekt se zaměřuje na podporu mladých podnikatelů a snaží se zvrátit trend, kdy se mladí raději nechají zaměstnat, než by se pouštěli do podnikání. Na webu jsou každý týden zajímavý článek z oblasti práva nebo sof skills, pozvánky na zajímavé akce zdarma nebo za zvýhodněnou cenu nebo zajímavé publikace či e-booky zdarma ke stažení. Svou cestou nabízí mladým podnikatelům i propagaci na svém webu formou sdílení jejich příběhu.

A teď českyKampaň organizuje AMSP ČR společně s Ovocnářskou unií ČR, Českým svazem zpracovatelů masa, Zelinářskou unií Čech a Moravy, Svazem vinařů ČR, Asociací kuchařů a cukrářů ČR, Asociací výrobců lahůdek, Českým svazem pivovarů a sladoven, Podnikatelským svazem pekařů a cukrářů ČR a Rybářským sdružením ČR. Zaměřuje se na propagaci regionálních produktů a bioproduktů.

Moje restaurace - Projekt si klade za cíl vytvořit zázemí pro malé provozovatele stravovacích zařízení a sjednocení jejich zájmů, snížit administrativu pro malé provozovatele (provozovny do 200m2), vytvořit specifický režim podpory provozoven v tzv.nerozvinutých obcích, zjednodušit režim EET pro nejmenší živnostníky či zviditelňování malých provozoven v oblasti gastro.

Fandíme řemeslu - Projekt podporuje živnostenské řemeslo na venkově. V roce 2018 je aktivita zaměřena především na rodinné řemeslné firmy.

Malý obchod - Mise projektu je zabezpečit základní obslužnost venkova jak pro místní obyvatele, tak pro podporu turistického ruchu. 

Silver Business - Jedná se o projekt podporující podnikatele ve věkové skupině 55+. AMSP ČR zde na skutečných lidských příbězích ukazuje výhody, které přináší citlivá aktivace seniorů a jejich uplatnění v nejrůznějších oborech.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také