Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Proč přidat své podnikání do záložky Handmade a Služby?
vložila 16.3.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Proč přidat své podnikání do záložky Handmade a Služby?

Podnikavá žena je projekt pro všechny ženy, které se nebojí vzít život do vlastních rukou. Ať už o podnikání teprve uvažujete, nebo už vedete vlastní firmu, najdete tu inspiraci i potřebné informace. Podnikatelkám navíc nabízíme i propagaci jejich podnikání.

Co vám přinese propagace na webu Podnikavá žena a jak s námi spolupracovat?

1.) Zcela zdarma můžete na portál Podnikavá žena přidávat blogy a akce do kalendáře a tvořit tak spolu s námi obsah na největším komunitním webu pro ženy podnikatelky.

2.) Svůj projekt můžete prezentovat prostřednictvím „inzerátu“ v kategorii Handmade nebo Služby. Vložit ho zvládnete sama Návod jak na to najdete přímo při samotném vkládání - cena je 750 kč/rok. Co za to? Budete naše první volba a rádi vás doporučíme dále. Ať už budeme potřebovat catering nebo dárky pro klienty, vždy se obrátíme primárně na ženy, které propagujeme. Pokud nás váš příběh zaujme, připravíme s vámi i rozhovor.

3.) Pokud máte zájem kromě inzerátu o další propagaci (PR článek o vašem projektu na webu Podnikavá žena, kde je registrováno více než 12 000 žen a jehož čtenost je více než 50 000 zobrazení/den, propagaci v newsletteru a další), kontaktujte naše obchodní oddělení

Komu už jsme pomohli, se můžete podívat v sekci Pomáháme.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také