Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Přidejte se k nám! Zlepšete svůj byznys a staňte se členkou Klubu podnikavých žen
vložila 16.4.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Přidejte se k nám! Zlepšete svůj byznys a staňte se členkou Klubu podnikavých žen

Jste sama sobě sekretářkou, obchodnicí i markeťačkou? Chcete vědět, jak vše co nejlépe sladit a posunout svůj byznys? Přidejte se k nám, sdílejte své zkušenosti a učte se od těch nejlepších! Je přitom úplně jedno, jestli podnikáte jako švadlenka, účetní nebo majitelka jazykové agentury.

Milé podnikatelky, pravidelně se na nás obracíte s dotazy a prosbami, jak začít s podnikáním nebo rozjet stávající byznys, jak podnikání financovat nebo jak si poradit se sladěním práce a rodiny. Proto jsme pro vás ve spolupráci s Moudrým podnikáním žen a AMSP ČR připravili členství pro Podnikavé ženy na míru, které vás i vaše podnikání posune dál! Členství je určeno pro všechny ženy, které chtějí ve svém byznysu udělat další krok.

Členství jsme připravili ve čtyřech variantách (BASIC, SILVER, GOLD a MASTERMIND) a obsahovat bude workshopy ve třech městech (Praha, Brno a Ostrava), poradenství, zpětnou vazbu, sdílení zkušeností a skutečně efektivní propagaci vašeho byznysu.

 

Členství BASIC obsahuje:

  • Přednášku a navazující workshop „Jak na propagaci produktů“

Na workshopu se dozvíte, jak se pohybovat ve světě online marketingu, jak na marketing chytře s co nejméně financemi nebo jak zjistit, zda vaše reklama skutečně funguje. Před samotným workshopem vás požádáme o zaslání podkladů o vašem produktu, abychom mohli workshop přizpůsobit právě vám a dát vám konkrétní zpětnou vazbu, kterou jinde nedostanete. Workshop bude vždy maximálně pro deset žen, aby byl dostatečný prostor pro individuální přístup a konkrétní rady. Workshop vede Eva Čejková Vašková, zakladatelka platformy ŽENY s.r.o. a Podnikavá žena, a Hana Pleskačová, guru na čísla a byznys modely, která má zkušenosti jak se startupy, tak s řízením středních i nadnárodních firem. Spolupracuje s mezinárodními mentory podnikatelů po celém světě.

Na akci Den, kdy se mám ráda, budete prezentovat buď svůj výrobek formou stánku, nebo svou službu formou workshopu. Vše, co jste se naučily na předchozím workshopu, si zde vyzkoušíte v praxi a svůj produkt zde nabídnete minimálně dvěma tisícům spotřebitelek, které na akci přijdou. Pozitivní zkušenost podnikavých žen, které už svůj stánek na akci měly, si přečtěte tady.

  • Přístup do online studovny „Jak na podnikání“ Moudrého podnikání žen

V Online studovně získáte základní „infrastrukturu“ pro  malé podnikání, ke které se můžete opakovaně vracet. V každé nové situaci vás podrží a pomůže vám zorientovat se v tom, co je teď důležité. Naučí vás systematickému přístupu v podnikání. Dostanete praktické pomůcky a nástroje pro vědomé řízení svého podnikání.

Cena členství BASIC je 500 Kč/měsíc (nabízené služby v rámci členství mají tržní hodnotu 18 000 Kč).

 

Členství SILVER obsahuje vše výše uvedené plus navíc redakční článek nebo rozhovor online a slevu na vstupné na inspirosnídaně či podnikatelské večery: 

  • Redakční článek nebo rozhovor online

Článek o vašem podnikání na webu ŽENY s.r.o. nebo Podnikavá žena dle výběru, který budete vlastnit a můžete ho kdykoliv v budoucnu použít pro svou propagaci. Článek bude sdílen i na webu seznam.cz, na Facebooku a v newsletteru. Díky němu se o vašem projektu dozví široká veřejnost, získáte návštěvy na webových stránkách a zvýší se prodej vašeho produktu/služby, jako se to podařilo například u plédů My pled nebo diářů Life designer.

Po celý rok budou probíhat akce na podporu vašeho podnikání, na které získáte výraznou slevu. První proběhne 25. května pod názvem „Jak na byznys plán jinak“. Další inspirosnídaně pak budou na téma PR, jak pracovat s influencery, dynamika podnikání nebo marketing. 

Cena členství SILVER je 1000 Kč/měsíc (nabízené služby v rámci členství mají tržní hodnotu 34 000 Kč).

 

Členství GOLD obsahuje vše výše uvedené z obou členství plus navíc testování vašeho produktu komunitou ŽENY s.r.o.:

Získáte zpětnou vazbu od skutečných klientek, reference pro svůj produkt a zvýšenou návštěvnost vašeho webu či eshopu. S nabídkou testování oslovíme více než dva tisíce spotřebitelek.

Cena členství GOLD je 1500 Kč/měsíc (nabízené služby v rámci členství mají tržní hodnotu 70 000 Kč).

 

Členství v MASTERMIND skupině:

Pro ty z vás, které zajímá podpora i v dalších oblastech a hledají dlouhodobou (náš program je na 8 měsíců) podporující skupinu pro diskuse k otázkám jejich podnikání, jsme připravili baliček MASTERMIND. Tento balíček si můžete koupit samostatně nebo jako doplněk k jednomu ze základních balíčků. 

  • Podpůrná  skupina podnikatelek, vedená facilitátorkou, kde rozvíjím sebe sama v roli podnikatelky a svůj byznys, 
  • učení  se ze  zkušeností  členů skupiny, získávám nové  pohledy na moji  situaci,
  • poradní tým, nová  přátelství,
  • prostor pro sebe sama k reflektování  svých postojů, přístupů,
  • podporu pro rozhodování  a hledání nových přístupů    
  • chuť vyjít  ze své  komfortní  zóny a učit se z  příběhů druhých, rozšiřovat si  své  možnosti jak řešit různé  situace

V plánu je 8 setkání pro skupinu maximálně 8 žen, každé setkání trvá 4 hodiny. Cena členství MASTERMIND je 800 Kč/měsíc.

Pokud máte k členství nějaké dotazy nebo máte o členství zájem, neváhejte nám napsat na info@podnikavazena.cz. 

Počet míst je omezen, členství je platné jeden rok.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také