O ženách, které dělají to, co milují
Podnikavá žena: Pomůžeme i s vaším podnikáním. Registrujte se zdarma
vložila 24.11.2016
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Podnikavá žena: Pomůžeme i s vaším podnikáním. Registrujte se zdarma

Díky AMSP ČRŽENY s.r.o. a Raiffeisenbank pokračujeme již od roku 2013 společně v největším tuzemském projektu zaměřeném na propojování a podporu žen v malém podnikání na platformě PODNIKAVÁ ŽENA. Tisíce podnikatelek, které sdružujeme společně v projektu Podnikavá žena, může využívat tento web, který jako první spojuje světy podnikavých žen se zázemím a podporou jejich podnikání a zároveň také se světem spotřebitelek a firem, které se mohou stát zákaznicemi sdružených českých podnikatelek. Společně si klademe za cíl skutečně a individuálně pomáhat ženám, které stojí na začátku podnikání. Podporuje je jak mediálně, tak i zakázkami od malých a velkých firem. 

V každém regionu žijí podnikavé ženy. A v každém regionu žijí ženy, které by podnikat chtěly, je to jejich sen, přání dokázat si své schopnosti nebo jednoduše nutnost postarat se sama o sebe a o rodinu. Každá žena má jinou motivaci začít. Všechny ale mají jedno společné – k tomu, aby začaly, potřebují pomocnou ruku.

Proto v roce 2013 došlo ke spojení dvou silných partnerů ŽENY s.r.o. (médium postavené na komunikaci Word ofMouth s desítkami tisíc registrovaných žen) a AMSP ČR (největší otevřená, nepolitická platforma pro malé a střední podniky a živnostníky, k dnešnímu dni se základnou více jak 260.000 podnikatelských subjektů). 

Hledáme skutečné příběhy žen ze všech koutů České republiky, které už mají své začátky za sebou a chtějí své zkušenosti sdílet. Zároveň hledáme ženy, které stojí na úplném začátku a uvítají rady, praktické tipy a návody, jak začít v malém, klidně i bez živnostenského listu (příjem do 20 tisíc Kč/rok), jak založit vlastní firmu a postupně ji rozvíjet.

Díky zázemí Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR poskytujeme pravidelné informace z oblasti legislativy, daní, dotačních programů, trendů a novinek v oblasti vzdělávání. Rádi vás přivítáme i na našich akcích!

Chcete tvořit aktivní síť podnikavých žen s námi? Třeba jste to právě VY, komu pomůžeme a kdo příště může pomoci zase dalším! Přidejte se k nám!

 

Kdo je podnikavá žena? Jste to právě VY!

  • Začínající podnikatelka, tj. žena odhodlaná pustit se do vlastního podnikání na plný úvazek.
  • Podnikatelka, která už aktivně podniká, ale nevede se jí tak, jak by chtěla (neúspěchy v budování týmu, neschopnost čelit problémům, unikátní produkt, ale nikdo o něm neví atd.).
  • Znevýhodněná skupina (matky na mateřské, po mateřské, seniorky/ženy 50+) – ženy, které si chtějí podnikáním jenom přivydělat.

 

Náš web tvoříme společně a vzájemně se inspirujeme

Na náš společný web můžete zdarma přidávat blogy a zajímavé akce do kalendáře. Pozor, blogy neslouží k příme propagaci vašeho podnikání. Můžete psát o svých zkušenostech, podnikatelských zážitcích nebo váš osobní příběh.

K příme propagaci vašeho podnikání slouží záložky Handmade a Služby. Ty jsou zpoplatněny částkou 750 korun a až do  12. 12. 2016 si můžete tuto službu vyzkoušet zdarma. Kromě klasické propagace vašeho podnikání o vás dáme vědět i ve firmách či u jiných podnikatelů, zkrátka všude, kde to půjde. Komu už jsme pomohli se můžete podívat tady.

Veškeré vaše příspěvky schvalujeme. Co to znamená? Když vložíte příspěvek, my máme 48 hodin na jeho publikování. Během té doby ho zkontrolujeme, opravíme překlepy a hlavně vyhodnotíme, zda je příspěvek relevantní pro tento web. Vkládejte tedy, prosím, pouze příspěvky týkající se podnikání nebo příspěvky s ním související. Děkujeme!

 

Nevíte si rady? Kontaktujte nás! 

Každý den pracujeme z redakce a Pracovny ŽENY sro a připravujeme obsah a schvalujeme vaše příspěvky. 

Zastavit se za námi můžete v Pracovně ŽENY s.r.o. Praha, kde nás najdete každý den a kde pravidelně pořádáme i setkání nejenom pro podnikavé ženy a podnikatelky! 

 

Kdo stojí za webem Podnikavá žena?

Eva se věnuje podnikání od svých 20 let, kdy založila společnost působící v oboru PR, marketingu a vzdělávání ConPro. Na mateřské dovolené v roce 2013 si přibrala projekt ŽENY s.r.o. zaměřený především na ženy. A protože ví, jak těžké mohou být podnikatelské začátky, založila ve spolupráci s Karlem Havlíčkem a Evou Svobodovou z AMSP ČR projekt Podnikavá žena, který si klade za cíl podpořit nejen začínající podnikatelky.

Kristýna se živí psaním na volné noze. Na starosti má texty a komunikaci jak s uživatelkami platformy Podnikavá žena, tak i s novináři.

 

Fakturační údaje a kontaktní údaje: 

Podnikavá žena, o.p.s. se sídlem Karlínské nám. 6, 186 00 Praha 8

tel.: +240 224 815 817 

email: info@podnikavazena.cz 

IČ: 248 30 640

jednající Evou Vaškovou Čejkovou, předsedkyní představenstva 

 

Informace pro spotřebitele: 

Společnost Ženy, s.r.o. upozorňuje uživatele těchto webových stránek a kupující v internetovém obchodu (e-shopu) umístěném na těchto webových stránkách, kteří jsou spotřebitelé, že spory mezi společností Ženy, s.r.o. a uživateli a kupujícími, kteří jsou spotřebitelé, vzniklé v souvislosti s poskytováním služeb ze strany společnosti Ženy, s.r.o. prostřednictvím těchto webových stránek nebo v souvislosti s prodejem zboží či služeb prostřednictvím internetového obchodu (e-shopu) umístěného na těchto webových stránkách, které se nepodaří urovnat mezi stranami přímo, je možné řešit formou mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, přičemž věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je v daném případě Česká obchodní inspekce (http://www.coi.cz), na kterou se mohou obrátit s návrhem na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu (ADR). Bližší informace o České obchodní inspekci a mimosoudním řešení spotřebitelských sporů jsou dostupné na uvedených internetových stránkách České obchodní inspekce.

Podmínky Zpracování osobních údajů ZDE.

Obchodní podmínky ZDE.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také