Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Příběh

Posledních 5 let jsem pracovala pro známe české startupy, architektonická studia, IT firmy, atd. Tvořila jsem pro ně marketingové strategie a radila jim, co nového by měli udělat. Jsem ráda za tento čas, ale ... Stále jsem cítila, že to není ONO.

Bohužel (bohudík) jsem v roce 2019 zažila další příběh, který mi převrátil život naruby. Uvědomila jsem si, jak křehké je naše ego, naše jistoty a realita, ve které se cítíme bezpečně. Pochopila jsem, že jediné jistoty, které máme, jsou TEĎ a ZMĚNA.

A tak začala má cesta sebepoznání a toho, co mohu předávat dál do světa. Pochopila jsem, že jediné limity, které máme jsou v naší hlavě. A tak jsem se rozhodla skloubit mé znalosti marketingu a seberozvoje a pomáhat lidem na jejich cestě k tvoření jejich vlastní reality.

Mám ten dar, že má hlava překypuje nápady a inovacemi, které chci sdílet se světem. A k tomu mám obrovské zkušenosti z reálného prostředí budování firem. Na každého se dívám individuálně a přihlížím k vašim potřebám, zkušenostem a aspektům vaší osobnosti.

Jdete do toho se mnou?

Těším se na spolupráci a vaši novou realitu.

Motto

Jediné limity jsou v naší hlavě.

Brno

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (0)