Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
7 452
MarkétaŠ
2 0
Napsáno Inspirovaných
Příběh

Pomáhám lidem, aby šli svým životem dál a splnili si svá životní přání – ať už jsou ta přání velká nebo malá, jasně zřetelná či zatím jen v nejasných obrysech. Jsem ráda, když jsou lidé šťastní.

Vystudovala jsem psychologii a pedagogiku na Univerzitě Karlově. Jsem též absolventkou kurzu koučinku v Result Coaches (Neuroleadership). Na Karlově univerzitě jsem též absolvovala Matematicko-fyzikální fakultu. Obory se mohou zdát protichůdné, ale já mám moc ráda jejich spojení:

• vím, jak je důležitá je emoční a intuitivní stránku života (psychologie),
• zároveň používám systematický a analytický způsob uvažování (matematika),
• a to vše ráda předávám dál druhým srozumitelnou a uspořádanou formou (pedagogika).

V minulosti jsem pracovala na manažerské pozici v pojišťovně (několik let jsme vedla odbor právní a provizní podpory obchodu), ale také jsem učila všechny možné věkové kategorie, zpracovávala jsem data, programovala jsem, přispívala do časopisů, psala knížky.

Mám důvěru v lidi, jejich myšlenky a schopnosti. Respektuji druhé a umím jim naslouchat. Naplňuje mě, když jsem užitečná druhým, proto mám svou současnou práci moc ráda.

Motto

„Až spatříš z vrcholku hory, že Tvé otázky jsou rozřešeny, říkáš si: Jak to, že jsem to před tím nepochopil? Jako by před tím bylo co k pochopení.“
A. de Saint Exupéry

Praha 6

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (0)