Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
28 888
Lenka Heczková
13 3
Napsáno Inspirovaných
Příběh

Ahoj jsem Lenka Heczková koučka a terapeutka v oblasti mezilidských vztahu a průvodce sebepoznáním a otevření lidského potenciální. Specializuji se na pomoc lidem s potížemi ve vztazích. Ať už to jsou potíže při výchově, nebo se svými rodiči, partnery.

Jsem spoluzakladatelka největšího českého osobního webu z oblasti osobního rozvoje a celostní medicíny včetně vztahu https://cestarelaxace.cz/ společně s přítelem celostním terapeutem, koučem a mentorem Jiřím Čapovcem.

Motto

jablunkov

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (3)
SELECT DISTINCT * FROM ( (SELECT a.*, l.like_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN likes l ON a.agregator_id = l.agregator_id WHERE l.users_id = 82854 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) UNION (SELECT a.*, c.comment_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN comments c ON a.item_type = c.item_type AND a.item_id = c.item_id WHERE c.users_id = 82854 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) UNION (SELECT a.*, r.review_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN reviews r ON a.item_id = r.tests_id AND a.item_type = 'test' WHERE r.users_id = 82854 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) ) a GROUP BY agregator_id ORDER BY created DESC LIMIT 0, 20
Unknown column 'r.tests_id' in 'on clause'