Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
7 638
Kristýna Maková
2 0
Napsáno Inspirovaných
Příběh

Živím se jako obsahová specialistka, copyeditorka, copywriterka, PRistka, lektorka a redaktorka na volné noze. Těší mě pomáhat lidem posunout se v tom, co dělají, skrz texty, slova, zpětnou vazbu a jiný pohled, než na který byli zvyklí, nebo jim pomáhat ukázat, že věci nejsou tak složité, jak si je často sami děláme. Jsem členkou Syndikátu novinářů ČR a PR klubu. A jestli mě něco vážně baví a naplňuje, pak je to networking.

Mám ráda život, i když si ho čas od času umím pořádně zkomplikovat. Ráda píšu. A uvědomuju si sílu slov a symbolů. I to, že spoluutvářejí naši realitu. Nadšeně sdílím. A taky vyprávím o tom, co mě nadchlo, co mi pomohlo, co mě dojalo, co mě pohladilo po duši, i co mi na ní zanechalo šrámy.

Uklidňuje mě chodit bosá v trávě. Občas mě rozpláče pohled na věci týkající se našich životů, docela běžné a prosté. Často mě rozesměje něco, co lidem kolem mě nedochází nebo to nevidí. Některé lidi rozčiluju faktem, že neustále glosuju, co se kolem mě děje. Z celého srdce se snažím žít upřímně a soucitně. Ale učím se nenechat si nic líbit a sama za sebe se prát.

Je-li třeba, ráda pomůžu vyřešit, co druhé trápí. Uvědomuju si ale, že někdy může být pomoc kontraproduktivní. A tak se učím vážit své kroky a činy a přijímat spoluzodpovědnost za to, co vytvářím. Ve svobodě své vlastní svobodné vůle. Jsem podnikavá, ale občas se vrhám do projektů až moc po hlavě.

Mám ráda lidi s otevřeným srdcem. Miluju život, cesty, hudbu, filmy v originálním znění a hlas Jana Třísky ve filmech s Bebelem.

Motto

Love amply. Live simply. Run wild!

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (0)