Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
38 063
Karmanka
22 11
Napsáno Inspirovaných
Příběh

Jmenuji se Markéta Karman. Myslím dopředu, vidím za roh a přemýšlím v souvislostech. Mojí vášní je online marketing a e-commerce.

Pomáhám firmám a živnostníkům pohlížet na jejich marketing a digitální projekty strategicky. Navrhuji pro ně nejlepší řešení, podílím se na nastavení a realizaci projektů a strategií. Mluvím s lidmi, konzultuji, školím.

Motto

Co tě nezabije, to tě posílí. Když už máš pocit, že nemůžeš, vstaň a jdi dál. V cíli budeš ještě silnější než kdykoliv předtím!

Tábor

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (11)
SELECT DISTINCT * FROM ( (SELECT a.*, l.like_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN likes l ON a.agregator_id = l.agregator_id WHERE l.users_id = 54932 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) UNION (SELECT a.*, c.comment_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN comments c ON a.item_type = c.item_type AND a.item_id = c.item_id WHERE c.users_id = 54932 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) UNION (SELECT a.*, r.review_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN reviews r ON a.item_id = r.tests_id AND a.item_type = 'test' WHERE r.users_id = 54932 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) ) a GROUP BY agregator_id ORDER BY created DESC LIMIT 0, 20
Unknown column 'r.tests_id' in 'on clause'