O ženách, které dělají to, co milují
Dětský koutek Toypex na Ratolest festu 2019
vložila 30.11.0001
Místo konání
Náplavka Rašínova nábřeží
Datum a čas konání

25.5.2019 09:00 - 25.5.2019 19:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Dětský koutek Toypex na Ratolest festu 2019

Ratolest Fest – nejlepší den pro rodinu u řeky!

Na pražských náplavkách opět zavládne veselí, smích a dobrá nálada. V sobotu 25. května 2019 proběhne již 6. ročník festivalu Ratolest Fest. Čeká vás den plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-14 let.

Ratolest Fest je navržený tak, aby děti po dni plném zážitků spokojeně usnuly. Každé stanoviště nabízí něco z zažití a vyzkoušení.

Ratolest Fest tvoří víc než 100 interaktivních zastávek u tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s malými i těmi nejmenšími. 

Festival seznamuje malé sportovce s menšinovými i olympijskými sporty a dalšími pohybovými i uměleckými aktivitami. Letos přivítáme nábory malých: florbalistů, stepařů, ragbistů, pěvců, fotbalistů, lakrosistů, veslařů, softbalistů, malířů, basketbalistů, chemiků, volejbalistů, golfistů, horolezců, hokejistů, jachtařů, gymnastů, hráčů kolové, tenistů, plážových volejbalistů, fyziků, modelářů, aikidistů, akrobatů na kolech, stolních tenistů, atletů, astronomů, skateboardistů, zápasníků, turistů, tanečníků, cyklistů, šermířů, koloběžkařů, judistů, vodáků… a také náš dětský koutek.

DĚTSKÝ KOUTEK TOYPEX:

V dětském koutku bude pro vás díky podpoře společnosti TOYPEX připraveno

  • kojící a přebalovací zóna s plenkami a přebalovacími potřebami od společnosti Rossmann
  • jednorázové plenky zdarma
  • tvůrčí dílna s ekologickou stavebnicí PlayMais®

PlayMais® je absolutně bezpečná stavebnice ze 100% biologicky odbouratelného materiálu. PlayMais® je zábava i učení, doma i na cestách! Dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv.

Stavebnice PlayMais® rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti dětí! Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, lze je formovat prsty nebo řezat. Nepotřebujete lepidlo! Ochrana životního prostředí není pro stavebnici PlayMais® pouhou frází. Klademe důraz na udržitelnost přírodního bohatství naší planety.

Tvůrčí dílnička je zdarma a děti si své výrobky odnesou domů.

Garantem a organizátorem dětského koutku je BABY OFFICE.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také