Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Rétorika – umění mluvit před lidmi s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou
vložila 30.11.0001
Místo konání
Klimentská 1443/50, Praha 1
Datum a čas konání

16.11.2018 10:00 - 16.11.2018 13:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Klimentská 1443/50, Praha 1
Datum a čas konání

16.11.2018 10:00 - 16.11.2018 13:00

Rétorika – umění mluvit před lidmi s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou

Workshop pro všechny, kteří se chystají vystupovat před publikem či v médiích a chtějí zdokonalit své prezentační dovednosti. Praktická příprava na vystoupení. Jedinečná příležitost získat rady na míru od známé televizní a rozhlasové moderátorky, lektorky prezentačních dovedností a mediálních tréninků. Její služby využívají mnozí naši politici i manažeři firem.

Absolventi tréninku:

Získají praktické rady, jak být připraveni na prezentaci/ vystoupení před publikem či v médiích.
Osvojí si návyky pro práci s trémou a hlasem.
Naučí se pohotově reagovat v neočekávaných situacích.
Dozví se komunikační fráze, které stoprocentně fungují. Po absolvování našeho tréninku budete schopní vhodně zformulovat obsah svého vystoupení, konkrétní věty, apod.
Vyzkouší si prezentaci před ostatními účastníky, dostanou od Štěpánky individuální doporučení „na míru“ a vystoupení v praxi se již nebudou (tolik) obávat.
Zjistí si specifika rozhovoru pro zpravodajství ve stoje/ vsedě.
Dozví se informace a zkušenosti, které Štěpánka nasbírala ze celou dobu vystupování v médiích.

Součástí kurzu je praktický nácvik účastníků a natáčení na kameru.

 

Maximální počet je 6 účastníků.

Lektorka: Štěpánka Duchková

V médiích se pohybuje od první poloviny 90. let. Začínala jako redaktorka deníku Telegraf a poté Metropolitan. Televizní zkušenosti získala jako redaktorka ve zpravodajství České televize. Deset let  působila v televizi Prima jako moderátorka Zpravodajského deníku a diskusních pořadů Nedělní partie a K věci.

V současné době se věnuje především mediálním tréninkům a výuce prezentačních dovedností. Moderuje společenské akce, kongresy a tiskové konference. V Českém rozhlase moderuje pořad K věci.

Reference účastníků:

„Rétorika se Štěpánkou byla naprosto báječná! Spoustu praktických ukázek, tipů a triků, legrace, skvělých vychytávek, které se budou hodit! Štěpánka je opravdový profík, vše názorně vysvětluje. Odnáším si hluboký zážitek i spoustu podnětů na to, jak zlepšit své vystupování i přemýšlení.“ Tereza, Little Bubbless

„Různá školení a semináře navštěvuji pravidelně. Kurz Štěpánky Duchkové se s žádným nedá srovnat. Je úplně jiný. Naučíte se skutečně to, co vy osobně potřebujete změnit. Celý kurz je naprosto praktický, plný rad a návodů a Štěpánka se zaměřuje na každého z účastníku zvlášt a dostatečně dlouho. Půjdu na určitě na další kurz!“ Zuzana Rybářová, Amaze.media

„Kurz proběhl v příjemné přátelské atmosféře a malá skupinka dala Štěpánce možnost individuálního přístupu. Vidět se na obrazovce bylo nepříjemné, ale nutné. Praktické přínosy kurzu ukáže až čas, ale zatím hodnotím pěti hvězdičkami.“ Štěpánka, Asociace provozovatelů dětských skupin a mikrojeslí

Cena: 2100,- Kč/os.

Rezervace místa zde

 

V případě dotazů kontaktujte Petru Koťátkovou, tel. 607 707 003 nebo petra.kotatkova@eventree.cz, www.eventree.cz

https://www.facebook.com/eventree.cz/

 

Z našich dalších akcí:

Inspirosnídaně s Margaretou Křížovou - networking pro podnikavé ženy se zajímavým hostem, 16.10.2018

Co a jak v začátcích podnikání, 19.10.2018

Instagram pro začátečníky, 08.11. 2018

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také