Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Podzimní výměnný bazar oblečení a hraček
vložila 9.9.2019
Místo konání
Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4
Datum a čas konání

5.10.2019 09:00 - 5.10.2019 17:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4
Datum a čas konání

5.10.2019 09:00 - 5.10.2019 17:00

Podzimní výměnný bazar oblečení a hraček

Náš výměnný bazárek zaznamenává úspěchy a proto na podzim bude opět čas provětrat šatník, vyřadit věci které nenosíte a vybrat si nové, které přinesou ostatní. 

 Máte doma zachovalé věci, které už nevyužijete? Přineste oblečení, kabelku, batoh  či hračku a na oplátku si můžete odnést cokoliv z toho, co přinesli ostatní! Ať už je to dětské, dámské, pánské oblečení, nebo kabelka, taška či batoh, určitě to ještě někomu udělá radost.

 Děkuji za dnešni swapík. Jste jedni z nejlepších a pokaždé je to u vás moc fajn a útulné. Budeme se těšit na příště;) A děkuji všem maminkám za věcičky a hračky a oblečeni, které jsem si u vás vybrala.:*** Píše nám Ludmila na facebooku.  Děkujeme, toto je pro nás hnací motivace k organizování dalších akcí. 

Oblečení, které si nikdo nevybere, se díky projektu FOREWEAR dostane do rukou lidí, kteří to potřebují. Část pomůže lidem v nouzi a ze zbytku vyrobí v chráněných dílnách podle designů a střihové dokumentace FOREWEAR krásné i praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, knihy, tablety, zápisníky, atd)

Tyto výrobky slouží jako ekologické dárky s příběhem často také pro firmy, jejich zaměstnance a partnery. Podpoříme takto zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a dáme možnost získat práci prostřednictvím šicích zakázek znevýhodněným lidem v chráněné šicí dílně.

Podívejte se na krátké video o projektu FOREWEAR, které vystihuje a ilustruje celou spolupráci týkající se sběru starého oblečení.

Oblečení můžete do Baby Office nosit průběžně nebo až v den akce. Kontaktujte nás na emailu info@babyoffice.cz a domluvíme se na termínu předání věcí.

Těšíme se, že společně uděláme radost těm, kteří to ocení!

Tým Baby Office

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také