Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Životní rozcestí? Utřiďte si myšlenky, kam a jak jít dál
vložila 30.11.0001
Místo konání
Praha 6, Velflíkova 4
Datum a čas konání

1.8.2019 14:00 - 1.8.2019 15:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Praha 6, Velflíkova 4
Datum a čas konání

1.8.2019 14:00 - 1.8.2019 15:00

Životní rozcestí? Utřiďte si myšlenky, kam a jak jít dál

Někdy nás do životního rozhodnutí tlačí vnější okolnosti, jindy se rozhodujeme o své vlastní vůli, protože přemýšlíme, zda ve svém životě jen nepřešlapujeme na místě a nenastal čas se posunout dál. Ať se rozhodujete z jakéhokoli důvodu, je nutné si nejprve setřídit myšlenky. Pojďte na individuální kurz, abyste dokázali udělat takové životní rozhodnutí, které bude šťastné.

Lektorka má pro vás originální výhodu: má nejen vystudovanou psychologii a absolvovaný akreditovaný kurz koučinku, ale vystudovala také matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě. Pracuje tedy systematicky a racionálně. 

 

Co řekli o kurzu někteří předchozí účastníci:

"Kurz se mi líbil, překvapil mne. Je to hodina jen pro Vás, lektorka pomáhá otázkami, které by vás samotné pravděpodobně nenapadly." Veronika

"Hodinka strávená s Markétou mi přinesla jiný úhel pohledu na některé věci. Mám z našeho setkání pár podnětných myšlenek a co je důležité, také pár praktických kroků, jak s nimi pracovat. Odcházela jsem s velmi dobrým pocitem." Eliška

 

Kurz je zcela individuální a je možné ho zrealizovat i v jiném termínu, než je zde nabízený. Více o kurzu a přihlášky na něj zde:

https://www.naucmese.cz/kurz/zivotni-rozcesti-utridte-si-myslenky-kam-a-jak-jit-dal#termin-individualni-praha

Po přihlášení se Vám lektorka ozve e-mailem a potvrdí si s Vámi vzájemně konkrétní termín a čas.

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také