Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Ubližuje ženám vrcholná manažerská pozice?
vložila 11.6.2018
Místo konání
Etnetera a.s., Jankovcova 49
Datum a čas konání

13.6.2018 17:00 - 13.6.2018 20:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Etnetera a.s., Jankovcova 49
Datum a čas konání

13.6.2018 17:00 - 13.6.2018 20:00

Ubližuje ženám vrcholná manažerská pozice?

Milé ženy,

dovolila jsem si pro vás ve spolupráci s projektem Ženy v byznysu připravit  přednášku s psychoterapeutem Milanem Studničkou na téma Ubližuje vrcholná manažerská pozice ženám?

Milan jako bobista reprezentoval ČR na olympiádě v Salt Lake City. Přednáší pro Český olympijský výbor a vzdělává trenéry v tom, jak rozdílně přistupovat k chlapečkům a holčičkám během tréniku přípravek a žákovských kategorií.

Tento princip, tj. rozdílný přístup k ženám v prostředí, kde je tlak na výkon, je přenositelný i do jiných odvětví, nejen sportu (i když dělat byznys je vlastně taky taková olympijská disciplína). S Milanem rozebereme, zda ženám ubližuje jejich působení ve vrcholné manažerské pozici. Pokud ano, jak? A jak by se tedy mělo k ženám přistupovat, aby podávaly ty nejlepší výkony?

Přidáte se k diskuzi? Potkáte mimo jiné mnoho zajímavých žen z byznysu. Networking po skončení přednášky je samozřejmostí.


‼️ Registrace na akci povinná (ať víme, kolik vás přijde), vstup je ZDARMA: ‼️ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOLdBRwMIuvN5MGk8yaojrX0hO6i87WfbQp8aIFk3mc9zKfQ/viewform?usp=sf_link

 

Zároveň bych chtěla poděkovat společnosti Etnetera a.s. za laskavé poskytnutí svých prostor, kde se tato přednáška může uskutečnit a být pro vás zcela zdarma.

Těšíme se na vás!

Markéta & Katka

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také