O ženách, které dělají to, co milují
Španělština pro maminky s dětmi
vložila 30.11.0001
Místo konání
Jaselska 3, Praha 160 00
Datum a čas konání

1.1.1970 01:00 - 1.1.1970 01:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Španělština pro maminky s dětmi

Kurz španělštiny uzpůsobený speciálně pro maminky s dětmi - aneb padá výmluva, že s dětmi na učení se novým jazykům nemáte čas a prostor  Učíme se v herničce a tempo je dostatečně pomalé, abyste během lekce stíhaly plnit potřeby svých dětí. Kurz se platí po polovinách, tedy pět lekcí najednou, pro případ, že budete chtít z jakýchkoliv důvodů skončit - nemocnost dětí, častá absence, nesplněná očekávání..

Učební materiály jsou zajištěny a zahrnuty v ceně kurzu. Stejně tak jsou v ceně zahrnuty i interaktivní cvičení a poslechy, kterým se můžete věnovat, kdykoliv budete chtít. 

V případě absence zasílám mailem detailní popis lekce a oskenované materiály, samozřejmostí je možnost konzultace přes telefon či Skype.

Učíme se v malé skupince max. 6 studentů.

Cena kurzu 2000 Kč - zahrnuje deset lekcí trvajících 75 minut, interaktivní cvičení, tisk učebních materiálů, možnost konzultace. 

Kurz poběží vždy v úterý od 2. 4. do 4. 6. 2019.

Přihlašování přes Facebook Projekt Vrba, případně e-mail k nalezení na www.transformacevmatku.cz - tam naleznete také bližší info o kurzu, lektorce, reference na kurz..

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také