O ženách, které dělají to, co milují
Konference Nakopni svůj potenciál vám zvedne sebedůvěru
vložila 13.4.2018
Místo konání
Na Marjánce
Datum a čas konání

28.4.2018 08:30 - 28.4.2018 19:00

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Konference Nakopni svůj potenciál vám zvedne sebedůvěru

David Egydy, Pavel Moric, Martin Skalička, Jan Polák, Filip Vítek a Suvereno vás provedou konferencí "Nakopni svůj potenciál" s podtitulem „co chceš, to taky můžeš“. Přednášející poradí každému, kdo touží po osobní nebo profesní změně, ale nedaří se mu udělat ten první rozhodující krok. Smršť pozitivní energie se rozjede osmadvacátého dubna v Praze Na Marjánce.

První ročník motivační konference „Nakopni svůj potenciál“ má za cíl pomoci všem, kteří se bojí vzít svůj potenciál a překonat jednu z největších překážek – strach. Obavy z toho, že se něco nepovede, nebo že se na ně budou koukat ostatní skrz prsty. Zakladatel a organizátor akce, Petr Popek, zdůrazňuje, že „žít je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje“. Často máme sny, které jsou zdánlivě nesplnitelné. K jejich naplnění nám brání „jenom“ pár překážek, které můžeme s pomocí odstranit. Jsou to fráze typu: „Na tohle nemáš, tvoje sny jsou hloupé a naivní, nebudu tě podporovat v neuskutečnitelných blbostech…“

V rámci konference se představí několik úspěšných osobností naší země. Jako první vystoupí několikanásobný mistr ČR v karate, zakladatel a majitel klubu Karate Vision a tvůrce projektu “Cesta vnitřního vítězství”, Pavel Moric. Jak sám říká, pomáhá lidem zprostředkovávat hlubší vhledy do životních situací, které jim umožní více pochopit, jak věci fungují a lépe se zorientovat v sobě i ve vnějším světě.

Zajímavý přístup k nalezení své vlastní cesty bude prezentovat také Martin Skalička. Donedávna vrcholový volejbalista, který naší zemi reprezentoval v nejvyšších soutěžích i zahraničních týmech a poté se věnoval byznysu. „Nejprve si musíme udělat inventuru sami v sobě. Zjistit, co jsou naše hodnoty, co nás motivuje, co umíme nejlépe a co necháme jiným,“ popisuje hledání potenciálu Martin Skalička, který hostům představí „Vnitřního kritika“ i „Dary a Talenty“.

Janko Polák posluchačům odhalí, jak jít za svým bohatstvím, Filip Vítek pomůže najít silné stránky, úspěšný bobista David Egydy a hip-hoper Suvereno na svých osobních zpovědích ukážou, že to jde, když se chce. Konference "Nakopni svůj potenciál" proběhne v sobotu 28. dubna od devíti hodin v Praze Na Marjánce.
Více informací na nakopnisvujpotencial.cz.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také