Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Podpořte svůj projekt těmi správnými on-line aktivitami
vložila 30.11.0001
Místo konání
Obývák, Žitenická 9D, Praha 9 - Prosek
Datum a čas konání

20.10.2018 09:30 - 20.10.2018 16:30

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Obývák, Žitenická 9D, Praha 9 - Prosek
Datum a čas konání

20.10.2018 09:30 - 20.10.2018 16:30

Podpořte svůj projekt těmi správnými on-line aktivitami

Jak na web, když se potřebujete soustředit na provozní záležitosti a ne se stát IT odborníkem?

Kurz je složen z teoretické části, která se hladce prolíná s tou praktickou, při které si budete moct sami vyzkoušet to, o čem uslyšíte. A odnesete si tak výsledky, zpětnou vazbu od zkušené lektorky a dalších účastníků, i cenné zkušenosti, které vám už nikdo nevezme. To vše srozumitelnou formou.
 
 

Řekli o spolupráci se mnou...

Kristýna Maková hodnotila na základě naší vzájemné dohody náš web. Cílem bylo připravit analýzu, v níž zhodnotí informativní hodnotu i přitažlivost pro čtenáře; v případě nalezení nedostatků také navržení konkrétních opatření ke zlepšení fungování webových stránek. Na základě jejích doporučení jsme tedy mírně změnili grafickou úpravu textů, zadávání klíčových slov apod. To s sebou přineslo velmi rychle efekt v podobě mediálních citací i bez předchozího upozornění redakce na konkrétní téma. Její práci tak lze hodnotit nejen jako dostatečně rychlou s osobním přístupem, ale zejména také jako dostatečně kvalitní pro zatraktivnění stránek. (Aleš Krebs, tiskový mluvčí České lékarnické komory)

Kristýna Maková s námi spolupracovala na dvou kurzech Digitální garáže pro ženy. Pro dvě skupiny žen – podnikatelky a ženy z korporací – připravila na míru vstup na téma „Potřeba webových stránek a jejich obsah“. Od základních pojmů až po obsahovou strukturu velmi srozumitelně a podnětně! Určitě se již nyní těšíme na další spolupráci! (Marie Krátká, Industry Manager, Google.com)

Potřebujete zpětnou vazbu? Řekněte si o ni!

Na kurz si můžete přinést ukázky textů a webového obsahu a dostanete na ně upřímnou zpětnou vazbu. I když se vám třeba vždycky nebude líbit, určitě dostanete konstruktivní návrhy na zlepšení a možnost vše posunout dál a růst. Celý kurz je založený na příjemné a tvůrčí atmosféře, ve které je možné pracovat s pozitivní i negativní zpětnou vazbou jako posilujícím prvkem a inspirací pro další práci.
 

Obsah kurzu

  • Web: Jak a kde mít web? Co je to redakční systém? Jak podpořit svou práci profesionální webovou prezentací? Jak zabezpečit citlivá data a fotky?
  • Webový obsah: Jak s ním pracovat? Jak ho vytvářet? Jak nastavit webovou prezentaci? K čemu je potřeba strategie a publikační plán? A je to vůbec potřeba?
  • Sociální sítě: Jak na ně? A k čemu jsou dobré? A kdy je lepší se na to prostě vykašlat?
  • Další způsoby on-line komunikace s veřejností jako podpora PR a fundraisingových aktivit: tiskové zprávy, e-mailing a newslettery, blog a webový obsah, sociální sítě a interakce
  • Fotky, ilustrace, texty a základy autorského práva: Co můžeme publikovat? Odkud si můžeme brát fotky, abychom měli jistotu, že nedostaneme pokutu za jejich použití? Jak nakládat s webovým obsahem eticky?

 

Co dalšího potřebujete vědět?

Přihlásit se můžete tady.

Maximální počet účastníků: 12

Délka kurzu: Jednodenní, 09:30-16:30

Cena: 2500 Kč

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také