O ženách, které dělají to, co milují
Umění být ženou
vložila 25.9.2018
Místo konání
Hilton Prague Hotel, Pobřežní 1, Praha 8-Karlín
Datum a čas konání

20.10.2018 09:00 - 20.10.2018 18:30

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Umění být ženou

Umění být ženou je největší konference pro ženy na Slovensku. Letos zde oslavila své páté výročí a organizátorky se ji rozhodli posunout i za hranice Slovenska. V Praze se na podzim 2018 bude konat její první ročník.

Umění být ženou je akce věnováno všem ženám bez rozdílu věku. Všem, které se zajímají o svůj růst, kariéru, rodinu, ale i sebeúctu a rady poznávají vlastní vědomí. Být vědomou ženou, matkou, partnerkou, postavit se na vlastní nohy, mít svůj byznys a zároveň zvládat rodinu. To jsou témata, která dnes rezonují v každé z nás. Pochopitelně nejsme superženy, vše se zvládat nedá a dokonalost nepřichází věkem.

Umění být ženou je platforma, která díky špičkovým speakrům pomáhá ženám uvědomit si jak překonat samy sebe a zároveň nepopírat to, zda opravdu chceme. "Na Slovensko se nám podařilo přinést jména jako Jan Mühlfeit, Aleš Kalina, Mark Dzirasa, Naomi Aldor, Katarína Kovalčíková, Jiřina Prekopová, Marek Herman, a mnohé jiné. V tomto trendu chceme pokračovat i v Čechách a nabízet ženám to nejlepší, co trh aktuálně nabízí", říkají organizátorky Marcela Reisz a Alexandra Pevalová.

Umění být ženou je skvělý prostor pro networking. Organizátorky zde vidí možnost pro ženy, aby propojovaly své byznys modely nejen v Čechách, ale i na Slovensku. "Na prvním ročníku v Praze se dámy mohou těšit na Jana Mühlfeita, Margit Slimákovou, Danu-Sofii Šlancarovou, Aleše Kalinu, Táňu Havlíčkovou, Moniku Sičovou, Tomáše Lukavce a jiné ...

Ambasádorkou konference jako na Slovensku, tak i v Čechách je oblíbená moderátorka Adela (Banášová) Vinzceová, která se v rámci konference představí i se svou večerní talk show, kde si pravidelně zve hosty.

Umění být ženou se bude konat 20. října v hotelu Hilton Praha.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také