Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Umění být ženou
vložila 25.9.2018
Místo konání
Hilton Prague Hotel, Pobřežní 1, Praha 8-Karlín
Datum a čas konání

20.10.2018 09:00 - 20.10.2018 18:30

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Hilton Prague Hotel, Pobřežní 1, Praha 8-Karlín
Datum a čas konání

20.10.2018 09:00 - 20.10.2018 18:30

Umění být ženou

Umění být ženou je největší konference pro ženy na Slovensku. Letos zde oslavila své páté výročí a organizátorky se ji rozhodli posunout i za hranice Slovenska. V Praze se na podzim 2018 bude konat její první ročník.

Umění být ženou je akce věnováno všem ženám bez rozdílu věku. Všem, které se zajímají o svůj růst, kariéru, rodinu, ale i sebeúctu a rady poznávají vlastní vědomí. Být vědomou ženou, matkou, partnerkou, postavit se na vlastní nohy, mít svůj byznys a zároveň zvládat rodinu. To jsou témata, která dnes rezonují v každé z nás. Pochopitelně nejsme superženy, vše se zvládat nedá a dokonalost nepřichází věkem.

Umění být ženou je platforma, která díky špičkovým speakrům pomáhá ženám uvědomit si jak překonat samy sebe a zároveň nepopírat to, zda opravdu chceme. "Na Slovensko se nám podařilo přinést jména jako Jan Mühlfeit, Aleš Kalina, Mark Dzirasa, Naomi Aldor, Katarína Kovalčíková, Jiřina Prekopová, Marek Herman, a mnohé jiné. V tomto trendu chceme pokračovat i v Čechách a nabízet ženám to nejlepší, co trh aktuálně nabízí", říkají organizátorky Marcela Reisz a Alexandra Pevalová.

Umění být ženou je skvělý prostor pro networking. Organizátorky zde vidí možnost pro ženy, aby propojovaly své byznys modely nejen v Čechách, ale i na Slovensku. "Na prvním ročníku v Praze se dámy mohou těšit na Jana Mühlfeita, Margit Slimákovou, Danu-Sofii Šlancarovou, Aleše Kalinu, Táňu Havlíčkovou, Moniku Sičovou, Tomáše Lukavce a jiné ...

Ambasádorkou konference jako na Slovensku, tak i v Čechách je oblíbená moderátorka Adela (Banášová) Vinzceová, která se v rámci konference představí i se svou večerní talk show, kde si pravidelně zve hosty.

Umění být ženou se bude konat 20. října v hotelu Hilton Praha.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také