Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Inspirosnídaně s Margaretou Křížovou – networking pro podnikavé ženy
vložila 21.9.2018
Místo konání
Pracovna ŽENY s.r.o., Karlínské náměstí 6
Datum a čas konání

16.10.2018 09:00 - 16.10.2018 11:30

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Pracovna ŽENY s.r.o., Karlínské náměstí 6
Datum a čas konání

16.10.2018 09:00 - 16.10.2018 11:30

Inspirosnídaně s Margaretou Křížovou – networking pro podnikavé ženy

Po krátké pauze pro vás opět připravujeme ve spolupráci s EvenTreeŽENY sro a coworkingovým centrem Baby Office oblíbené networkingové snídaně se zajímavými hosty. Naše pozvání tentokrát přijala mentorka a podnikatelka známá z pořadu České televize „Den D“ paní Margareta Křížová

Život je jízda nahoru a dolů, stejně jako podnikání. Ale může to být zábava, i když nejsme perfektní, občas hřešíme, často se bojíme, občas prokrastinujeme, čteme brak, lelkujeme, ale pak zabereme a začnou se dít věci. A na to člověk nemusí být superžena. Stačí chtít a rozjet to tady a teď.

Rad, jak podnikat správně, globálně a efektivně, je mnoho. Pokud by se člověk chtěl podle nich řídit a splnit všechny požadavky, které by správný podnikatel měl mít, je třeba být nadčlověkem nebo alespoň robotem. Tudíž je nutné přistoupit k podnikání jako ke všem jiným činnostem. Buďte lidští a přiznejte si, že občas nezvládnete time management, prokrastinujete, rupnou vám nervy a emoce vám zatemní mozek. To je ostatně i smyslem toho, proč jsem napsala knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se.

Přijďte načerpat inspiraci, spoustu nápadů a praktických rad do vašeho podnikání!

V první části setkání bude prostor pro vás účastnice, představení vašich příběhů a podnikatelských projektů. Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a navázat kontakt s dalšími úspěšnými ženami podnikatelkami. A můžete si přinést sebou také Margaretinu knihu, kterou vám autorka ráda podepíše.

Kapacita: 16 osob

Cena: 500,- Kč/ osoba. Hlaste se tady.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také