Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Networkingové setkání s EvenTree
vložila 30.11.0001
Místo konání
Bali Cafe, Čelakovského sady 434/8 Praha 2 - Vinohrady 120 00
Datum a čas konání

12.3.2020 09:30 - 12.3.2020 12:30

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Bali Cafe, Čelakovského sady 434/8 Praha 2 - Vinohrady 120 00
Datum a čas konání

12.3.2020 09:30 - 12.3.2020 12:30

Networkingové setkání s EvenTree

Propojování, inspirace, spolupráce. Chcete zviditelnit své produkty a služby? Přijďte poznat až 30 podnikatelek a podnikatelů, potkáte u nás ale i zajímavé osobnosti z jiných oblastí. Získáte plno užitečných kontaktů a informací pro vaše podnikání.

Těšte se na další networkingové setkání. Představí se vám 3 zajímaví hosté z různých oborů. Budete mít příležitost probrat s nimi jejich zkušenosti z podnikání a absolvovat malý worskhop na konkrétní téma, se kterým mají zkušenosti.

V první části setkání proběhne představení EvenTree a našich hostů. Ve druhé části již bude prostor pro volný networking a pro zájemce také možnost absolvovat miniworkshop s jedním z vybraných hostů.

Toto jsou naši hosté a témata jejich miniworkshopů. Uveďte, prosíme, do poznámky při registraci, kterého miniworkshopu se chcete zúčastnit (stačí nám číslo 1, 2 nebo 3).:

1. Pavla Vedralová Linhartová, Optika Anděl

Pavla Optiku Anděl otevřela v roce 2008. Jejím přáním bylo najít místo, které lidé snadno najdou a kde vytvoří tým lidí, kteří u ní budou rádi pracovat. Kam se všichni budou rádi vracet. A to se Pavle daří! Svou práci považuje za plnění svých snů a snaží se služby pro děti i dospělé neustále vylepšovat.

Rozhovor Pavly Vedralové s Mirkem Čepickým na www.pracebavi.cz z prosince 2019 

Pavla povede miniworkshop č. 1 na téma: “Kdy je (správný) čas na brýle?“ 

Každý z nás by měl chodit na preventivní prohlídky k lékaři a k očnímu. To většina lidí nedělá a na oční se dostane ve fázi, kdy špatně vidí na tabuli, nebo v autě. Kolem 40. roku přichází u většiny lidí zrada, protože si začnou oddalovat text a rozmazávají se jim písmenky na blízko. Nepřečtou příbalové letáky a nenavlíknou nit do jehly. V tento moment je dobré přijít do optiky na vyšetření nebo na oční.

  • zaměříme se na různé typy zrakových vad,
  • na prevenci modrofialového světla, které nás všude obklopuje,
  • účastníci workshopu budou mít příležitost změřit si zrak pomocí přístroje, který se nazývá  autorefraktometr. Je to screeningové vyšetření, které rozpozná zda je u vás oční vada,
  • prostor bude i na vaše dotazy.

 

2. Eva Stroupková, Pro malé dobrodruhy

Malí dobrodruzi jsou na trhu už 6. rokem, kdy vše začalo na balkóně a v garáži. Začátky nebyly lehké, úspěchů i chyb bylo hodně. Začínali balením balíčků doma a přenášením do kanceláře na Letné, kde vedle jiné práce Eva měla první výdejní místo v Praze na Letné. Po dvou letech bylo třeba udělat velké rozhodnutí, opustit jistotu stabilní práce a dost odvážně udělat krok do neznáma, najít rozumný větší prostor za rozumnou částku, odkud budou expedovat, ale zároveň otevřou i showroom. Podařilo se to ve Vysočanech na ulici Spojovací. Vše se vyvíjelo velmi rychle, stále je to velmi dobrodružná jízda. Posledním dílkem mozaiky byla nabídka prostoru v centru Prahy kousek od metra Florenc, kde je najdete od listopadu 2016.

Eva u nás povede miniworkshop č. 2 na téma: “Jak vhodně kombinovat online a offline marketingu v podnikání”

 

3. Petra Prokopová, Lehkost žití 

Trenérka fyziofitness a kondičního posilování, trenérka Procedos Platform 9 a lektorka. Pod svou značkou Lehkost žití  jako  trenérka pomáhám svým klientům krok za krokem ke kvalitnějšímu a zdravějšímu pohybu, aby se cítili dobře v běžném životě i při dalších sportovních aktivitách. Spolupráce s klienty je založena na základní pohybové průpravě a kondičním posilování. Nedílnou součástí mé práce kromě samotného cvičení je oblast regenerace (automasáže s rollery, protahovací metody vhodné i do kanceláře). Aktuálně připravujeme s mojí kolegyní, fyzioterapeutkou, trenérkou a lektorkou, Monikou Bačíkovou chystáme projekt zaměřený na téma wellbeing, jehož cílem je přinést více pohybu do firem, tak aby se zaměstnanci cítili dobře. získali novou energii a díky tomu byli efektivnější v práci.

Rozhovor s Petrou o začátcích jejího podnikání, rozhovor zaměřený na Procedos

Petra povede s kolegyní Monikou Bačíkovou (fyzioterapeutka, trenérka a lektorka)  miniworkshop č. 3 na téma: Wellbeing (součástí budou i praktické ukázky):

Dozvíte se:

  • jak  si v kanceláři  dobít baterky, když přijde únava, aby jsme měli opět energii a neklesala nám produktivita (krátký úvod – jaké faktory ovlivňují naši produktivitu a to kolik máme energie ne jen v práci).
  • jak se cítit stále fit, aby nás neomezovali bolesti zad a hlavy při sedavém zaměstnání (v rámci tohoto tématu si vyzkoušíme několik cviků na strečink a na oblasti automasáží, které lze provést i u stolu, protahovací  a aktivační cviky).
  • tipy k ergonomii pracovního prostředí (různé tipy jak lépe sedět – sedět na židli nebo na míči, apod.)

 

Nezapomeňte cca 25 -30 vizitek, případně letáčků, voucherů, apod.

Kapacita: 30 osob.

Cena za setkání (včetně malého občerstvení): 590,-/ osoba (nutná platba předem)

V rámci vstupného získáte také kontakty na všechny přítomné, které vám po akci zašleme emailem.

Rezervujte si místo zde: https://eventree.cz/produkt/networkingove-setkani-s-eventree-12032020/

Těšíme se na vás!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také