Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Networkingová snídaně: Jak komunikovat s médii
vložila 6.8.2019
Místo konání
TIVO - Domov pro Váš byznys Na Harfě 916/9a 190 00, Praha 9
Datum a čas konání

19.9.2019 09:00 - 19.9.2019 11:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
TIVO - Domov pro Váš byznys Na Harfě 916/9a 190 00, Praha 9
Datum a čas konání

19.9.2019 09:00 - 19.9.2019 11:00

Networkingová snídaně: Jak komunikovat s médii

Děláte něco zajímavého? Chcete zviditelnit své produkty, služby nebo dokonce celý obor? Toužíte po tom, aby se o vás zajímala média? A nechcete za to utratit majlant? Přijďte na networkingovou snídani s ochutnávkou našeho workshopu se Zuzanou Rybářovou z PR Agentury Amaze Media. Potkáte zajímavé lidi a navíc se dozvíte užitečné informace na téma PR.

Nabídneme vám ochutnávku z našeho worskhopu Jak se dostat do médií aneb PR svépomocí (a zdarma), který se uskuteční 10. října 2019 v Tivo – domov pro Váš byznys.. Dozvíte se jak vybírat ta správná média i konkrétní novináře, pomůže vám vymyslet témata, která novináře budou skutečně zajímat a naučí vás, jak je oslovit a udržet si jejich přízeň natrvalo, aby se na vás obraceli jako na odborníka v daném oboru. Více o PR (ale nejen o něm) se dozvíte na stránkách www.inspirovnik.cz a www.amaze.media

V první části setkání bude prostor pro vás účastnice, představení vašich podnikatelských (i dalších) projektů. Nepropásněte šanci potkat se se zajímavými lidmi a dozvědět se něco nového na užitečné téma.

Zuzana Rybářová z PR agentury Amaze Media vám poradí, jak se dostat do médií svépomocí a zdarma. Zuzana a její kolegové mají dvacetiletou novinářskou praxi ve všech druzích médiích od těch tištěných přes onlinová po rozhlas i televizi.Mezi jejich klienty patří česká kosmetická značka Essenté, šperky Esterstyl, Český svaz aerobiku a fitness, Baby Club Juklík, dětské tělocvičny Monkey’s Gym, outdoorový e-shop 4camping.cz, Spa hotel Lanterna a mnohé další.

Dnes se kromě PR baví i vedením několika vlastních tématicky zaměřených blogů (www.zuzica.cz, www.malydobrodruh.cz, www.toato.cz…) a nejvíce ze všeho je baví předávat své zkušenosti dál a pomáhat druhým plnit si své sny.

Srdečně Vás zveme a těšíme se

EvenTree a TIVO -domov pro Váš byznys

Kapacita: 15 osob.

Rezervace místa: https://eventree.cz/kurzy/networkingova-snidane-na-tema-jak-se-dostat-do-medii/?occurrence=2019-09-19

Cena: 500,- Kč/ osoba (drobné občerstvení v ceně). Platbu za akci proveďte platebním převodem na uvedený účet do 5 pracovních dnů (do poznámky uveďte své jméno).

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také