Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Inspirosnídaně podnikavých žen na téma podnikání v gastronomii
vložila 17.3.2017
Místo konání
Datum a čas konání

5.4.2017 09:00 - 5.4.2017 11:00

309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Datum a čas konání

5.4.2017 09:00 - 5.4.2017 11:00

Inspirosnídaně podnikavých žen na téma podnikání v gastronomii

Letošní první podnikatelská snídaně se blíží! Tentokrát se sejdeme na téma podnikání v gastronomii. Příležitost pro všechny z vás, které sníte o cukrárně, restauraci, nebo vyrábíte sirupy, džemy, pečete dorty... 

Snídani vede Eva Čejková Vašková, která si jako hosta pozvala Hanu Šemíkovou, majitelku pekárny Simply Good. Hanka svou pekárnu vybudovala od nuly. Začala e-shopem a postupně přidala i pobočku v pražském Karlíně, kam se pro její vyhlášené koláčky a frgály vydávají lidé zdaleka. 

Co se na snídani dozvíte:

Jaký je klíč k úspěchu? Jak a kde nejlépe začít? Jak se vypořádat s potravinářskými předpisy a další legislativou? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek. Bude prostor i na ty vaše.

Ať už podnikáte nebo o podnikání teprve uvažujete, přijďte sdílet svou zkušenost s ostatními ženami a dozvědět se něco nového! Nebojte, bude čas i na networking u kávy a výborných koláčků.

Na snídani se můžete hlásit tady.

Těšíme se na vás!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také