O ženách, které dělají to, co milují
Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě -Equal Pay Day 2019
vložila 8.3.2019
Místo konání
Hotel Clarion, Freyova 945/33, Praha 9
Datum a čas konání

30.3.2019 08:30 - 30.3.2019 18:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě -Equal Pay Day 2019

Věnujte si jeden den plný ženské energie jen pro SEBE!

Přijďte na EqualPay Day - Ženy sobě a zrealizujte věcí o kterých jste zatím jen snily!

Konference Ženy sobě každým rokem graduje a strhává na sebe velkou pozornost nejen v médiích, ale i mezi ženami, které pracují na svém osobním rozvoji. Jste na rozcestí? Přijďte si pro pořádnou dávku odvahy a povzbuzení. Na vaše otázky vám pomohou najít odpovědi mentorky – úspěšné ženy z českého byznysu a mimořádné osobnosti. Poznáte zajímavé ženy, navážete nové kontakty a také se skvěle pobavíte. Získáte příležitost pro prezentaci sebe nebo své firmy, nahlédnete do oblastí, se kterými jste se zatím setkaly jen okrajově. 

Aby jste si mohli užít den a načerpat vše co vám tato akce nabízí, pohlídáme vám mezitím vaše děti v DĚTSKÉM KOUTKU ROSSMÁNEK. Koutek je pod patronací Baby Office. Pohlídáme děti od 3 let (mladší po dohodě). Pro nejmenší je zázemí pro kojení a přebalování.

 

Hlídání si prosím rezervujte zde: https://www.babyoffice.cz/Akce/detsky-koutek-rossmanek-na-zeny-sobe-equal-pay-day-2019/

Vstupenky na akci stojí 900Kč a lze je koupit zde: http://www.equalpayday.cz/registrace/

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také