O ženách, které dělají to, co milují
K moři s Pravým domácím časopisem a Moudrým podnikáním žen
vložila 1.3.2019
Místo konání
ostrov Rab, Chorvatsko
Datum a čas konání

3.8.2019 00:00 - 10.8.2019 00:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

K moři s Pravým domácím časopisem a Moudrým podnikáním žen

Dvě ženy, vizionářky, nekonečné studnice nápadů a propojovatelky inspirativních lidí, spojily svoje síly a záměry a vytvořily podobu dovolené u chorvatského pobřeží, plné odpočinku na krásném místě, výživy pro duši,  pohybu, propojení a setkání.

Za vším hledej ženu(y)

Během sedmi dní na dovolené u moře na chorvatském ostrově Rab máte příležitost odpočinout si, zastavit se, sdílet s přáteli i širším kruhem i užívat si samoty a meditace. Program, který pro vás garantuje Lenka Papadakisová (Moudré podnikání žen) spolu s Petrou Kruntorádovou (Pravý domácí časopis), nabízí zrelaxování na všech rovinách. Čeká vás dobrovolný program plný workshopů, cvičení a hudby a mezitím dostatek prostoru k tomu, být tady a teď, užívat si okolní přírody a moře a setkávat se s ostatními.

Na workshopech se setkáte s tématy 5 elementů, zdraví z pohledu čínské medicíny, energie orgánů, čchi kung nebo masáže. Večer si vyhradíme pro společný tanec, hudební program a sdílení.
Celý pobyt je ideální pro jednotlivce, páry, skupiny přátel a rodiny s většími dětmi (od 12ti let), které se mohou aktivně zapojovat do programu. Pobytů, kde mají svůj program rodiny s teenagery, není mnoho, tak to chceme napravit. Vítáme jakékoli zapojení vašich odrůstajících dětí a také jejich náměty na další společný program.
Chceme si odpočinout, poznat se s ostatními podobně naladěnými lidmi a odjíždět bohatší a naplnění.

Na Jadranu…

Náš cíl je v letovisku SUHA PUNTA plném pláží, borovic a křišťálově čisté vody. Vedle pláží běžného typu si tu na své přijdou i milovníci nudistického opalování a koupání na nedaleké naturistické pláži. Suha Punta leží na chorvatském ostrově Rab v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst země a současně místem plným slunce. Krajinu tohle životadárné světlo zalévá neuvěřitelných 2600 hodin ročně. Je zde mnoho romantických zátok s nedotčenou přírodou. Zdejší klimatické podmínky mají blahodárné účinky na dýchací ústrojí i celý organismus. Centrem ostrova je městečko Ráb, plné jadranské atmosféry. Sem si společně zajedeme lodí. Na návštěvu tam čekají uličky plné kaváren a obchůdku, zmrzlina a procházka přístavem.

Potkejme se

Možnostmi různorodého programu vás provedou Lenka Papadakisová (koučka a mentorka, zakladatelka Moudrého podnikání žen) a Petra Kruntorádová (novinářka a zakladatelka Pravého domácího časopisu).

Dále tu pro vás bude Michaela Šimková (lékařka celostní medicíny, kombinuje čínskou a západní pohled na zdraví, tělo a stravu), Michaela Sklářová (tai chi, čchi-kung, meditace v pohybu), Kateřina Jonášová (storytelling), Iva Aliana Bendová (automatické programy v podvědomí a jejich přepis) a další. Díky nim budete moct ráno vyrazit na společné cvičení a meditace a dopoledne se seznamovat s jednotlivými tématy na workshopech. Večery se ponesou ve znamení tance, hudby, her a kruhu sdílení a vyprávění příběhů. Večerní program bude probíhat pod taktovkou zakladatelů Pravého domácího časopisu Petry Kruntorádové a Dana Bartáka a jejich rodiny. Jak už ale bylo řečeno, Petra i Lenka okolo sebe mají spoustu inspirativních lidí a tak je dost dobře možné, že i sami účástníci nakonec obohatí nabídku programu. Už teď třeba tušíme, že Michaela a Jirka Neumannovi se bez hudby týden neobejdou a hudební část programu bez pochyb doplní svým příspěvkem.

Už se vidíte, jak se protahujete v jednotlivých ásanách, ležíte ve stínu borovic nebo večer společně tančíte? Přihlaste se rovnou na bit.ly/prihlaskaRab nebo pokračujte ve čtení k techničtější části, kde se dozvíte více podrobností o ubytování, programu, cenách i možnostech.

Zapište si do diáře!

U moře pobudeme 3.–10. srpna 2019. Počítejte tedy s odjezdem 2.8. navečer. Domů se plní zážitků a energie vrátíme v neděli 11.8. dopoledne.

Trocha geografie nikoho nezabije 

Rab je vzdálen asi 900km od Prahy a autem sem tedy dojedete asi za 12 hodin. Autobusem to trvá o něco déle, zhruba 15-16 hodin. Na ostrov jako takový vás doveze trajekt, který v sezóně jezdí nonstop. Trajektové spojení trvá 10 minut. Vy si můžete vybrat, jestli se na dovolenou povezete autobusem od CK Čedok, která pro  nás tento zájezd zajišťuje ( ubytování a stravu), nebo jestli se na cestu vydáte po své vlastní ose. Pokud zvolíte autobus, můžete vyrazit z Prahy nebo z jednoho z devíti dalších nástupních míst.

Kdo má židli, bydlí

Jako hlavního pořadatele zájezdu jsme pro vás vybrali CK Čedok, konkrétně pak paní Marcelu Řehákovou. V nabídce jsou dva druhy ubytování – v hotelu Eva nebo bungalovech Suha Punta. Ubytování je jednoduché, ve stylu 70 let, proto je cena za pobyt tady stále příznivá. Nejdůležitější komfort tu ale samozřejmě je, pokoje v hotelu jsou prostorné, bungalovy mají svá sociální zařízení a balkonek, jsou bez klimatizace a bez ledničky. K dispozici jsou dvoulůžkové dvoupokoje s možností  přistýlky. Za jednolůžkový pokoj v hotelu Eva se připlácí 100% ceny, v bungalovech je příplatek ve výši 50%.

Přímo pod hotelem najdete rozmanité přístupy k moři – po schůdcích skrze skalnaté pobřeží, z písčité pláže nebo z nedaleké nudistické pláže.

Já na to mám

Za pobyt jedné osoby ve dvoulůžkovém pokoji se sociálním zařízením a balkónem a s polopenzí je stanovena základní cena 9 890Kč, která je garantovaná do konce února 2019. Cena zahrnuje 7 noclehů a polopenzí včetně neomezeného množství alko i nealko nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb, roční předplatné Pravého domácího časopisu pro vás nebo kohokoli jiného a Klubovou kartu Čedoku, která vás opravňuje ke slevě 2% na zájezdy. Protože pečeme letní dovolenou spolu s cukrovím teď v zimě, nabízí CK slevy nejen lidem z klubu, ale za včasné objednání všem. V prosinci se dostaneme na slevu 7%, pro klienty Čedoku tedy 9%. S dalšími měsíci se sleva postupně snižuje.

Případné pojištění od CK vyjde na 300-590 Kč. Za program se platí jednotná cena 4 000 Kč/osoba, pro  mládež 14-18 let 2 000 Kč. Za výlet lodí se na místě vybírá poplatek cca 25 Euro. Autobus s CK vás vyjde na cca 2 500 Kč. Nedovolujeme si odhadovat náklady, pokud se vydáte po vlastní ose. Záleží to na tom, kolik žere váš plechový miláček, kolik zavazadel bude mít váš miláček partner/ka a taky na tom, jestli se po cestě nebudete zastavovat u babičky v Horní Dolní.

Moc se na vás všechny těší Lenka Papadakisová i Petra Kruntorádová s rodinou.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také