Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Cesta k miminku
vložila 30.11.0001
Místo konání
Studio Tlukot, Novobranská 4, Brno
Datum a čas konání

6.10.2018 13:00 - 6.10.2018 18:00

Přihlášené uživatelky
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.
Místo konání
Studio Tlukot, Novobranská 4, Brno
Datum a čas konání

6.10.2018 13:00 - 6.10.2018 18:00

Cesta k miminku

Přijďte se dozvědět, jak zvýšit šance na otěhotnění a donošení miminka a prakticky se naučit, co můžete udělat sama pro to, aby jste byla vy i partner plodnější, a v případě léčby metodami asistované reprodukce byl úspěch vyšší.

Budeme si povídat o tom, proč je nutné se na plodnost a její poruchy dívat celostně a ne jen jako na "problém reprodukčních orgánů".

Ukážeme si praticky, jak pracovat s tělem, aby se zvýšila pravděpodobnost početí, nastartovala ovulace, ulevilo se od menstruačních bolestí, jak se naučit vnímat pánevní dno, které má přímou souvislost s plodností a také jak pracovat se stresem.

Povíme si, jak vyšetřit vlastní plodnost, jaké jsou vhodné a nevhodné doplňky stravy, které bylinky můžete využít, jak pomáhá prastará procedúra, která se dodnes využívá v lázeňství a vy si ji můžete nachystat sama doma.

Jak pracovat s myšlenkami a pocitem frustrace z toho, že miminko nepřichází.

Seminář je určen pro ženy, kterým se nedaří otěhotnět a ženám, které plánují mateřství.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také