O ženách, které dělají to, co milují
Lískový oříšek - originální dárková služba
vložila 2.12.2017
počet hodnocení 0 doporučuje 0 %
21.6.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,650 25,950
USD 22,200 22,500
Chci
vyměnit
EUR

Lískový oříšek - originální dárková služba

Lískový oříšek je speciální dárek, kterým překvapíte své blízké. Spojuje nevšední zážitek s unikátním dárkovým balíčkem. Skvěle se hodí pro všechny příležitosti od narozenin přes svátky až po svatby.

Trefit se do noty partnerovi, tchyni, sestře a bezpočtu známých a kolegů někdy může být pěkný oříšek. Stejně jako Popelka našla své dárky ve třech lískových oříšcích, mohou je tam najít i Vaši blízcí a přátelé. Každý z unikátních dárkových balíčků je v originální dárkové krabičce, obsahuje designové výrobky od lokálních výrobců a má svůj příběh.

Co všechno v lískovém oříšku najdete? Tři báječné výrobky se svým vlastním příběhem, Váš osobní vzkaz, originální dárkovou krabičku, která je zároveň praktická a použitelná jako doplněk v interiéru, osobní doručení přímo obdarovanému ve Vámi stanovený čas nebo pohodlně k Vám domů a především spokojenost.

Každý balíček obsahuje:

  • 3 výrobky s příběhem
  • Luxusní dárkové balení
  • Váš osobní vzkaz
  • Osobní doručení obdarovanému nebo Vám
  • Garance spokojenosti

Dárky do Lískového oříšku pečlivě vybíráme na akcích špičkových českých i zahraničních výrobců, sledujeme novinky v oblasti designu a hledáme neokoukané nápady. Díky tomu najdete v balíčcích opravdové originály.

Jak to funguje? Můžete si vybrat z hotových dárkových balíčků s našimi oblíbenými výrobky. Nebo nechat sestavení balíčku na Lískovém oříšku, popsat osobu, pro kterou je dárek určen, a dvojité překvapení je zaručeno. Anebo si vybrat dárek na míru přesně podle Vašich přání. Připravíme Vám individuální výběr výrobků nebo vyrobíme personalizované dárky. Pak už jen doplníte osobní vzkaz, vyberete čas a místo doručení a milý kurýr balíček doručí, kam budete chtít. 

Lískový oříšek Vám ušetří čas i nervy a pomůže vybrat ten správný dárek. A právě proto jsme s tím vším začali...

"Přišlo nám, že je škoda, když se nejkrásnější svátky roku promění místo spokojenosti v honbu za nějakým dárkem v akci, za kterým se často skrývá masová výroba. Z běžného obdarovávání se postupně vytrácí ono překvapení a pravá podstata dárku ve prospěch dlouhých seznamů."

Vyberte ten pravý dárek a řekněte nám, komu ho máme doručit.

Udělat radost nebylo nikdy jednodušší!

Více informací najdete na www.liskovyorisek.cz

nebo na www.facebook.com/liskovyorisek.cz

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Hodnocení (0)
Hodnocení (0)