top of page

čt 09. 3.

|

online - Zoom

Webinář: Jak jde tradiční banka dohromady s e-commerce?

Jak založit firmu pohodlně online bez dodatečných nákladů Jak spolupráce banky a fintechů pomáhá podnikatelům v každodenních aktivitách Jaké produkty a služby umí KB e-shopům a subjektům z oblasti e-commerce nabídnout Jaké doplňkové produkty dokážeme poskytnout díky synergiím s fintechovými spol.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Webinář: Jak jde tradiční banka dohromady s e-commerce?
Webinář: Jak jde tradiční banka dohromady s e-commerce?

Čas a místo

09. 3. 2023 14:00 – 15:30

online - Zoom

O události

Rádi bychom Vás jménem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR pozvali na nadcházející webinář na téma Jak jde tradiční banka dohromady s e-commerce?

KDY: 9. 3. 2023 od 14:00 do 15:30

KDE: platforma Zoom (odkaz k připojení obdržíte po vyplnění registračního formuláře)

Petr Janečka, Komerční banka (10 – 15 min)

Přinášíme revoluci do bankovního sektoru v oblasti otevřeného bankovnictví. Partnerstvím s fintechy obohacujeme nabídku bankovních produktů o chytré služby s přidanou hodnotou, které podnikatelům a firmám usnadní nejen začátky podnikání ale i jejich další činnost. Pomáháme se založením firmy, fakturací, účetnictvím a firemní administrativou.

Renata Gregová, Komerční banka (30 min)

E-commerce segment je důležitý sektor ekonomiky, velmi zajímavý segment pro banku, proto je důležité, abychom mu rozuměli a uměli ho obsluhovat.

KB umí nabídnout e-commerce segmentu všechny páteřní služby, ale má toho i spoustu dalšího. Díky unikátní spolupráci s významnými fintechovými hráči na českém trhu umíme klientům nabídnout i nové technologické produkty, které jsou Komerční bankou prověřené a podporované.

Radomír Zelenka, Creative Dock (15 min)

Vydejte se spolu s Komerční bankou do digitálního světa a posuňte své podnikání na další úroveň. Povíme si o snaze KB podporovat podnikatele, ale i malé a střední podniky při přechodu do online světa. Dozvíte se, co to je Digitální dílna – komplexní a dostupné řešení, které umožňuje rozjet či podpořit podnikání v dnešní digitální ekonomice.

Co více se dozvíte?

  • Jak založit firmu pohodlně online bez dodatečných nákladů
  • Jak spolupráce banky a fintechů pomáhá podnikatelům v každodenních aktivitách
  • Jaké produkty a služby umí KB e-shopům a subjektům z oblasti e-commerce nabídnout.
  • Jaké doplňkové produkty dokážeme poskytnout díky synergiím s fintechovými společnostmi – v oblasti financování, v oblasti API a v oblasti identifikace zákazníků přes BankID.
  • Proč je důležité podnikat v online světě, i když na první pohled nevnímáte, že by vaše podnikání nutně muselo být online. Dozvíte se několik různých statistik a na případové studii uvidíte konkrétní výsledky, které může internetová přítomnost v podnikání přinést.

Cílová skupina:

Nejvíce budou z přednášky benefitovat zejména menší či začínající podnikatelé. Jednatelé, majitelé a CEO. E-shopy nebo společnosti, které chtějí část své činnosti přenést do on-line řešení a společnosti pohybující se v oblasti e-commerce. Zajímavé by to ale mělo být také pro IT společnosti, které e-commerce segmentu dodávají nějaké řešení.

Pro účast je nutná registrace: https://amsp.cz/registrace-na-webinar-jak-jde-tradicni-banka-dohromady-s-e-commerce/

Sdílet událost

bottom of page