top of page

čt 30. 3.

|

online - Zoom

Webinář: Jak díky fintechu měníme online nákupy na dobré skutky?

Radim Oulehla má za sebou studium na NEWTON University a VUT Fakultě podnikatelské. Je zakladatelem fintechového magazínu Fintree a platformy Podpořit.cz. Je předsedou Nadačního fondu Podpořit. Zároveň působí jako Manager marketingu a Business Developmentu v Authentica Fulfillment.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Webinář: Jak díky fintechu měníme online nákupy na dobré skutky?
Webinář: Jak díky fintechu měníme online nákupy na dobré skutky?

Čas a místo

30. 3. 2023 14:00 – 15:00

online - Zoom

O události

Rádi bychom Vás jménem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR pozvali na nadcházející webinář na téma Jak díky fintechu měníme online nákupy na dobré skutky?

KDY: 30. 3. 2023 od 14:00 do 15:00

KDE: platforma Zoom (odkaz k připojení obdržíte po vyplnění registračního formuláře)

Přednášející: Radim Ouhela – zakladatel Podpořit.cz

Kdo je Radim?

Radim Oulehla má za sebou studium na NEWTON University a VUT Fakultě podnikatelské. Je zakladatelem fintechového magazínu Fintree a platformy Podpořit.cz. Je předsedou Nadačního fondu Podpořit. Zároveň působí jako Manager marketingu a Business Developmentu v Authentica Fulfillment. Je ambasadorem České fintechové asociace.

Cílová skupina:

Nejvíce budou z přednášky benefitovat zejména menší či začínající podnikatelé. Jednatelé, majitelé a CEO. E-shopy nebo společnosti, které pracují v online prostředí nebo chtějí do budoucna pracovat.

Inspiraci může načerpat prakticky kdokoliv, kdo má nápad a bojí se ho realizovat.

Pro účast je nutná registrace: https://amsp.cz/registrace-na-webinarjak-diky-fintechu-menime-online-nakupy-na-dobre-skutky/

Sdílet událost

bottom of page