top of page

út 18. 4.

|

online - Zoom

Webinář: Jak budovat podnikání s dopadem a měnit společnost?

Zajímá vás, jak se stane, že žena, která zatím nemá děti, začne řešit negativní dopady rodičovské dovolené. Překoná svůj imposter syndrom a nedostatek sebedůvěry. Postaví skvělý tým a vybuduje 3 divize podnikání v segmentu B2C i B2B a změní tak životy tisícovkám rodin v ČR, za necelé 4 roky.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Webinář: Jak budovat podnikání s dopadem a měnit společnost?
Webinář: Jak budovat podnikání s dopadem a měnit společnost?

Čas a místo

18. 4. 2023 17:00 – 18:30

online - Zoom

O události

Rádi bychom Vás pozvali na nadcházející webinář s Andreou z M.arter, na téma Jak budovat podnikání s dopadem a měnit společnost?

KDY: 18. 4. 2023 od 17:00 do 18:30

KDE: platforma Zoom (odkaz k připojení obdržíte po vyplnění registračního formuláře)

Přednášející: Andrea Bohačíková, zakladatelka & CEO social impact startupu M.arter.

Kdo je Andrea?

Andrea vystudovala Mezinárodní vztahy a evropská studia v Praze.Má přes 13 let zkušeností z oblasti mezinárodního obchodu (B2B). ● Od roku 2017 se věnuje oblasti negativních dopadů rodičovské dovolené, flexibilitě práce, diverzitě a začleňování žen po rodičovské dovolené na pracovní trh. ● V roce 2019 získala ocenění Freedompreneur of the Year 2019 Central European Startup Awards. ● V roce 2021 spoluzaložila informativní a networkingovou platformu Jaké chceš Česko. ● Působí jako mentorka pro startupy, neziskové organizace i jednotlivce.

Proč se přihlásit?:

Pokud vás zajímá, jak se stane, že žena, která zatím nemá děti, začne řešit negativní dopady rodičovské dovolené. Překoná svůj imposter syndrom a nedostatek sebedůvěry. Postaví skvělý tým a vybuduje 3 divize podnikání v segmentu B2C i B2B a změní tak životy tisícovkám rodin v ČR, za necelé 4 roky.

Přijďte na Andrey webinář, kde řekne svůj příběh, položí otázky, které vám pomohou rozklíčovat, zda jdete správnou cestou a předá odpovědi na vaše dotazy.

Inspiraci může načerpat prakticky kdokoliv, kdo má nápad a bojí se ho realizovat.

Vstup je po registraci zdarma - https://amsp.cz/registrace-na-webinajak-budovat-podnikani-s-dopadem-a-menit-spolecnost/

Sdílet událost

bottom of page