Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
196 206
Eva
67 202
Napsáno Inspirovaných
Příběh

Podnikám od svých 19 let, kdy jsem přišla do Prahy z východních Čech. Stejně jako každý jsem při svém podnikání udělala spoustu chyb. Zajímá mě, jak se z nich poučit, jak se jich do budoucna vyvarovat a taky, co se mohu naučit ze zkušeností druhých. Proto jsem spoluzaložila portál Podnikavá žena, prostor pro všechny ženy, které již podnikají a nebo o podnikání teprve uvažují a čekají na ten správný podnět, kdy to rozjet.

Moje zkušenosti: V roce 2004 jsem začínala vlastní firmu ConPro, když mi bylo 27 měla jsem 25 zaměstnanců a firmu s desítkami mio obratu, zastupovali jsme značky jako například SONY, Epson, Pharma Nord a další. Pak přišla mateřská a nová životní mise. V roce 2013 jsem založila projekt ŽENY s.r.o. s cílem vybudovat velikou komunitu žen, které se budou vzájemné inspirovat, podporovat a pro klienty testovat produkty a generovat recenze. Nadále se pohybuji ve světě marketingu a obchodu a jsem součástí řady dalších zajímavých projektů a start-upů.

Motto

Každý neúspěch je krokem k úspěchu. Obzvlášť v podnikání platí dvakrát!

Praha 8

Zúčastním se
ŽENY, KTERÉ INSPIRUJI (202)
SELECT DISTINCT * FROM ( (SELECT a.*, l.like_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN likes l ON a.agregator_id = l.agregator_id WHERE l.users_id = 5597 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) UNION (SELECT a.*, c.comment_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN comments c ON a.item_type = c.item_type AND a.item_id = c.item_id WHERE c.users_id = 5597 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) UNION (SELECT a.*, r.review_created AS created FROM agregator a LEFT JOIN reviews r ON a.item_id = r.tests_id AND a.item_type = 'test' WHERE r.users_id = 5597 AND a.item_is_deleted = 0 AND a.item_is_hidden = 0) ) a GROUP BY agregator_id ORDER BY created DESC LIMIT 0, 20
Unknown column 'r.tests_id' in 'on clause'