O ženách, které dělají to, co milují
Sandra Friebová - zakladatelka informačního webu o módě Fashion Industry CZ
vložila 16.6.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Sandra Friebová - zakladatelka informačního webu o módě Fashion Industry CZ

Fashion Industry CZ je informační web zaměřený na téma móda, jde o projekt, který propojuje firmy v českém módním průmyslu mezi sebou, ale je také prostředníkem mezi firmami a koncovými spotřebiteli.

Fashion Industry CZ propojuje rovněž české firmy a koncové spotřebitele se zahraničními firmami z Evropy a samozřejmě i firmy a fanoušky módy ze zahraničí s českým publikem. Vize Fashion Industry CZ je být celosvětově známou značkou.

Fashion Industry CZ usnadňuje a napomáhá komunikaci firmám nejen mezi sebou navzájem, v rámci módního průmyslu, ale i směrem k jejich zákazníkům z řad firemních klientů, a také koncových spotřebitelek a spotřebitelů, fanynkám a fanouškům módy.

Naše hodnoty

Móda nás zajímá v širších souvislostech a od toho se odvíjí obsah webu Fashion Industry CZ a jeho plánovaný další rozvoj.

Zakladatelka a majitelka projektu Fashion Industry CZ, Sandra Friebová, nechtěla vytvořit jen pouhý web, ale projekt, který bude z online prostoru mít přesah do offline prostoru, bude lidi spojovat, a také jim i pomáhat.

Sandra Friebová během svých pracovních aktivit v módním průmyslu, převážně v České republice, narážela na neexistující celistvost módního průmyslu a rozhodla se spojovat subjekty módního průmyslu a zlepšovat tak klima v českém módním průmyslu.

Pro informace o Sandřiném pohledu na život, v širší souvislosti a zapojením módy, sledujte stránku Sandra style na sociální síti Facebook.

Uvědomujeme si, že ne všichni máme stejné možnosti a příležitosti během života, a proto podporujeme různé charitativní události spojené s tématem fashion. Pro informace o nějaké další i v zahraničí nás prosím Kontaktujte.

Víme, že celý svět zcela změnit nedokážeme, ale zlepšujeme alespoň částečně situaci v okolí. Podporujeme Ligu na ochranu zvířat ČR – místní organizaci Olomouc. Možná vás napadá, proč zrovna tuto organizaci? Zakladatelka Fashion Industry CZ v minulosti žila v Olomouci a má k tomuto městu dodnes blízko. Více o tomto tématu si můžete přečíst na našem blogu.

Máte firmu, hledáte informace z oblasti B2B módy?

Navštivte na webu Fashion Industry CZ kategorii B2B novinky, kde si můžete přečíst ekonomické informace, zjistit, jaké jsou módní trendy, nabídky spolupráce, informace z oblasti ekologie a udržitelnosti, rozhovory s odborníky pro oblast B2B.

Zajímá vás spolupráce s námi? Kontaktujte nás zde.

Zajímáte se o módní průmysl, módní trendy a vše co souvisí s tématem móda?

Jako koncového spotřebitele vás jistě potěší, na webu Fashion Industry CZ, návštěva kategorie Novinky z módy, kde si můžete přečíst články o novinkách firem z módního průmyslu na různá témata, s módou související, také informace o módních trendech, informace o udržitelné módě, ale i novinky od malých firem, které mnohdy v médiích nedostanou žádný prostor. V kategorii Novinky z módy můžete také najít nabídky práce v módním průmyslu.

Firmy i koncové spotřebitele zaujmou následující kategorie na našem webu Fashion Industry CZ

Rozhovory, Módní události a Blog. V záložce Módní události naleznete pozvánky na trhy s módou, módní přehlídky, eventy, konference, veletrhy a další eventy, v této záložce nechybí reportáže z uvedených druhů eventů.

Fashion Industry CZ je partnerem nejen různých módních akcí v České republice, ale i zahraničí. Snahou Fashion Industry CZ je zlepšovat fungování módního průmyslu. Připojte se k nám a neváhejte nás kontaktovat.

Více informací o Fashion Industry CZ zde

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také