Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Chci e-shop. Kolik mě to bude stát?
vložila 10.4.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Chci e-shop. Kolik mě to bude stát?

E-shopy stále ještě rostou jako houby po dešti. Hlavně ženy se v posledních letech vrhají do podnikání. Majitelem každého šestého e-shopu je žena, především ta na mateřské dovolené. Všechno to vypadá celkem snadno, naklikám si e-shop a jedu. Kolik to ale ve skutečnosti stojí?

Náklad na pořízení samotné šablony e-shopu je z hlediska celkových investic jeden z nejnižších. Pořídíte si ji už za pár stovek, velmi dobrou službu dostanete už za cca 1.200 Kč měsíčně. Budete-li si e-shop “naklikávat” sami, pak ušetříte další nemalé prostředky.

A co ještě?

Nákladů na e-shop je samozřejmě mnohem víc, na některé z nich si hned nevzpomenete a na některé, bohužel, přicházíte až tzv. za pochodu …. A to je špatně. Znamená to, že jsou to položky se kterými ve svých plánech nepočítáte a svojí výší vás mohou mnohdy nemile zaskočit. Ona totiž stovka ke stovce vám najednou udělá pár (desítek) tisíc korun.

Pár e-shopů jsem již postavila a v e-commerce a online marketingu se pohybuji nějaký ten pátek. Myslím dopředu, vidím za roh a přemýšlím v souvislostech. Uvažujete-li o e-shopu nebo jste právě ve fázi příprav, stáhněte si tento seznam. Pomůže vám na nic podstatného nezapomenout.

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také