Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Podnikavé ženy poprvé na zámku Berchtold!
vložila 22.9.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Podnikavé ženy poprvé na zámku Berchtold!

Podnikatelky sdružené v asociačním projektu Podnikavá žena se poprvé sešly na zámku Berchtold k diskusím o podpoře v podnikání, o společných problémech, o přístupu Tomáše Bati k podnikání a o dalších velmi zajímavých tématech, která podnikající ženy spojují. Děkujeme Štěpánce Duffkové, že jsme se mohly připojit k jejímu projektu a zažít tak inspirativní odpoledne a večer. Spojujícím tématem bylo „nejsem v tom sama“. Na setkání vystoupily: Eva Svobodová, členka představenstva a generální ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR k projektu Podnikavá žena, Marta Nováková, majitelka firmy U&SLUNO a bývalá ministryně průmyslu a obchodu, Gabriela Gončitíková z Nadace Tomáše Bati,  Rehana Ježková, zakladatelka firmy Angel Wings a Jitka Malinská, majitelka firmy JOYin.

Milé podnikatelky, už pro vás připravujeme další akce a moc se těšíme! Děkujeme za velmi pozitivní odezvu všem účastnicím!

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také