Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Cestování, které spojuje ženy- Manao
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Cestování, které spojuje ženy- Manao

Manao- cestování, které spojuje ženy se vyklubalo na svět před dvěma roky. Vzniklo z úplně prostého důvodu. Z chuti a inspirace spojovat ženy, které by se jinak nikdy nesetkaly. Moje desetiletá zkušenost s cestovní kanceláří se jen přetavila v něco, co mi dává ještě více smysl.

Ženský pelmel je pro mě výzva. Spojit zdánlivě nespojitelné. Proto jsem založila Manao. Rok a kousek nám trvaly přípravy na výrobě webové stránky, a necelý rok již projekt funguje. Vytváříme programy plné inspirace. Nehledejte u nás válečku u moře  v all inclusive ( i když i ta se na vyžádání občas taky objeví). Hledejte u nás pohodu, porozumění ženám, nové podněty, netradiční zážitky a zábavu mezi ženami. Jdeme naproti všem smyslům, které máme k dispozici. Je pro nás ohromná radost připravovat workshopy na zajímavá témata, tuzemské poznávací a odpočinkové cesty a samozřejmě zážitky nabité cesty do zahraničí.

Jsme tady pro každou jednotlivou ženu, kamarádky, maminky s dcerami, kolegyně.

Velmi nám pomůžete vyplněním dotazníku zde. Je to způsob, jak pro vás vytvářet co nejlepší služby v oblasti zážitků a cestování.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také