Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Zatmění Měsíce za úplňku odstraní strachy
vložila 4.1.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Zatmění Měsíce za úplňku odstraní strachy

Přecitlivělý úplněk ve Lvu na hodinku zcela potemní

Letošní rok vám přinese rovnou dvě zatmění Měsíce. Toho prvního se dočkáme už nyní v lednu. Za úplňku se dočkáme i úplného zatmění, jen si budete muset trošku přivstat. Dobrá zpráva je, že bude na našem území skvěle vidět. Celou nebeskou podívanou budou lemovat dvě jasné hvězdy (Castor a Pollux) a dokonce pouhým okem při dobrém počasí si prohlédneme i Jupiter a Venuši, samozřejmě stálou ozdobu nebe Antares nemohu vynechat. Kdo má dalekohled, bude mile potěšen dalšími bonusy. A kdy se můžete těšit? Hned v pondělí 21. ledna 2019ráno. Částečné zatmění začne o půl páté, úplné pak 19 minut před 6 hodinou. Nejpůsobivější fáze nastane v 6:12 hod. Konec úplného zatmění očekávejte za půl hodiny od plné fáze. Celá show (viditelná očima) skončí v 7:50 hod.

Nebuďte urážliví a raději tvořte!

Dneska mám tendence odbíhat od tématu, snad mi to prominete (moc věcí mi přijde zajímavých a tak se o ně chci podělit). Co vás tedy čeká první letošní úplněk? Pro citlivější povahy bude plný měsíc ve znamení Lva opravdu náročný. Kolem úplňku 21. ledna 2019 ve čtvrt na sedm ráno se snažte vyhýbat všem konfliktům a vyhroceným situacím. Pokud máte skony brát si vše osobně, buďte extrémně na pozoru. Buďte sebevědomí a věřte sami sobě, pak můžete zůstat nad věcí. Abych nebyla jen negativní, tak Lev vám dodá kreativitu, což je skvělá zpráva pro umělce a lidi pracující na volné noze. Zesílí i touha po společnosti a flirtování. O milostná poblouznění nebude nouze. A kdo ví, třeba se z toho něco vyklube.

Se Lvem v srdci se bát nemusíte

Sžírají vás strachy a obavy? Zamyslete se nad tím, co konkrétně to je. Pokud si vše přesně pojmenujete a popíšete, zjistíte, že to nakonec není tak zlé, jak se mohlo jevit. A Lev vám dodá vědomé sebevědomí, se kterým se svým strachům snadno postavíte. Z problémů a obav se pak jednoduše stanou výzvy. A to už zní o poznání lépe, nemyslíte? Nechte na sebe působit svit úplňkového Měsíce a věřte, že vše bude přesně tak, jak má být (obavy, že něco nedopadne nebo se nepodaří, na něco nemáte nebo nebude fungovat, se rozplynou v měsíční záři).

 

A třeba i zatmění může pomoci s kouzlem. Vložte před spaním své strachy ze srdce do rukou Měsíce a ráno pozorujte zatmění. Představujte si, jak se vše ztratilo v temnotě. Když se další večer podíváte na nebe, zjistíte, že Luna je opět krásně zářivá a vše, co jste tam vložili, je pryč. Tento úplněk je opravdu kouzelný, tak se nedržte ve svých tužbách při zemi. Zbavte se všeho, co již potřebujete a co vás brzdí. A naopak si přitáhněte to, po čem toužíte. Co to bude u vás? Finanční stabilita, skvěle rozjetý nový projekt, vysněná práce nebo partner či miminko? Nasměrujte své myšlenky a pusťte se do akce, pak nic nebude nemožné!

 

Držím pěstičky, ať stihnete dotáhnout všechny své resty a úžasně rozjedete rok 2019!

S láskou Dana Chara

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také