Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Výhodnější vedení bankovního účtu pro rodiče při mateřské
vložila 9.6.2015
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Výhodnější vedení bankovního účtu pro rodiče při mateřské

Raiffeisenbank přichází se zvýhodněnou nabídkou pro matky i otce na mateřské či rodičovské dovolené.

Mateřská či rodičovská dovolená je často doprovázena alespoň částečným výpadkem příjmů v rodině. Právě proto chce Raiffeisenbank rodiče podpořit a nabízí jim výhodnější podmínky.

„V současné době na trhu neexistuje žádný bankovní produkt, který by rodičům jejich situaci usnadnil. Průzkum, který jsme si v této souvislosti nechali vypracovat, přitom ukazuje, že matky na rodičovské dovolené nepotřebují žádný speciální produkt, ale velmi by ocenily program výhod a slev, který by zohlednil jejich momentální potřeby,“ říká produktová manažerka Raiffeisenbank Markéta Zubrová. 

Speciální program pro rodiče lze využívat až po dobu tří let. Aktivovat jej lze na jakékoli pobočce banky po předložení potvrzení od příslušné okresní správy sociálního zabezpečení či Úřadu práce. 

Co tedy Raiffeisenbank rodičům nabízí?

Vedení eKonta SMART zdarma

Klienti na rodičovské či mateřské dovolené mohou získat vedení eKonta SMART zdarma již při kreditním obratu 5 tisíc korun měsíčně namísto původních 15 tisíc Kč. Podmínka tří odchozích plateb zůstává, ale zůstávají také všechny výhody konta - úročení 1,3 % na spořicím účtu, bezúročná rezerva ve výši 1000 Kč, výběry z bankomatů po celé ČR v ceně, tuzemské bezhotovostní transakce v ceně, vedení přímého bankovnictví, elektronické debetní platební karty, bezkontaktní nálepky či kreditní karty Easy v ceně.

Vedení eKonta KOMPLET za zvýhodněných 129 Kč

Limit příchozích plateb pro zvýhodněné vedení účtu je pro matky i otce na rodičovské či mateřské dovolené snížen z 15 tisíc Kč na 5 tisíc Kč měsíčně také u eKonta KOMPLET. Při současném splnění podmínky tří debetních transakcí získají rodiče nadstandardně vybavený účet za 129 Kč měsíčně. Oproti eKontu SMART nabízí eKonto komplet navíc 2 debetní platební karty (1 elektronická a 1 embosovaná), kreditní karty Style s možností získat zpět až 6000 Kč/rok, využití povoleného debetu, vedení dalších 8 měn na jednom účtu či úrazové pojištění Protect.

Odložení splátek hypotéky či prodloužení doby splácení úvěru

Splátky již schválené hypotéky lze odložit až o šest měsíců, splácení již schváleného úvěru lze prodloužit až na 10 let. Tato nabídka je platná při splnění definovaných podmínek. Více informací vám poskytnou na pobočce Raiffeisenbank.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také