Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Uvolněné, ale transformační novoluní
vložila 4.12.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Uvolněné, ale transformační novoluní

Páteční novoluní přinese sebou poněkud zvláštní energie. Na jednu stranu se budete cítit velmi uvolněně, jakoby z vás něco spadlo, a na druhou stranu budete mít práce až nad hlavu. Takže o odpočinku to opravdu nebude. Nov 7. prosince pomyslně odstartuje víkend už deset minut před půl devátou ráno a ovládne ho dynamické znamení Střelce. To už více napovídá tomu, proč vše budeme takto vnímat.

Tento nov bude velmi transformační. Můžete namítat, že každé novoluní je svým způsobem takové a budete mít pravdu. Toto se ponese v tomto duchu více, než je obvyklé. Symbolizuje stabilitu i jisté očekávání něčeho významného. A opravdu tomu tak bude.

„Každý nový začátek pochází z konce nějakého jiného začátku.“ Seneca

Abyste se mohli otevřít proudu hojnosti, přijměte vše, co se vám nyní děje. Zaměřte svou pozornost na to, co již máte, a za co můžete být vděční. Možná vás nyní nic nenapadá, ale je toho opravdu hodně- máte kde bydlet, co jíst, své přátele a rodinu. Opravdu toho není málo, stačí se jen zaměřit na to, co je pozitivní a nevěnovat pozornost tomu, co vám chybí nebo čeho se vám dostává méně. Nechte se unášet proudem života a očekávejte další milé pozornosti. I adventní čas tomu hodně napomáhá.

Jaké témata vám novoluní přinese?

Planetou Střelce je Jupiter a ten je spojován se štěstím, takže opravdu můžeme těšit. Mnoho věcí se dořeší, dokončí a uzavře, hlavně ty, které vás tížily a svazovaly. Otevírají se vám také nové dveře. Co se za nimi skrývá? Nová přátelství (možná i partnerství), množství společenských kontaktů i snadnější studium. Chcete se ve svém životě opravdu posunout, ujasněte si své plány právě v tento pátek. Přijdou vám do cesty ty správné osoby i „náhody“. 

Pokud něco již není v souladu s vámi, pak se vám to snadno propustí. Jednodušeji také přepíšete staré a nefunkční programy ve vás samotných. Pro někoho to bude takový kompletní restart, v myšlení i jednání. Na konci každého tunelu je světlo a to teď uvidí i ti největší skeptici. Střelec dodá tomuto období notnou dávku optimismu. A veselejší dny bychom snad všichni přáli, ne?!

Nespoléhejte však jen na štěstí. Celý Vesmír se spojí, aby vaše přání a touhy vyslyšel, ale je k tomu potřeba i vaše přičinění. Naplánujte si jednotlivé kroky a s nadšením, se do nich vrhněte. Nezapomeňte však na záchytné berličky, abyste si mohli dodat novou energii, když prvotní elán opadne. Naučte se dotahovat do konce, samozřejmě zdárného. I drobné překážky na cestě se dají obejít. A při malé objížďce můžete objevit další úžasné věci, tak hurá do prozkoumávání nových teritorií.

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také