Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Téma nejen pro maminky: Přivýdělek/práce z domova
vložila 9.9.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Téma nejen pro maminky: Přivýdělek/práce z domova

Dnešní doba je dobou neomezených možností i díky internetovému prostředí, které nám poskytuje zábavu, informace, zdánlivou anonymitu i práci. Není tomu tak dávno, kdy práce z domova (tzv. přes počítač) byla utopií a mnoho z nás tomu stále nevěří, jsme skeptičtí, protože jsme vyrostli v „jiné době“, v jiných hodnotách a naši rodiče nás vychovávali s knihou v ruce, protože v televizi bylo pár pořadů, které nás stejně nezajímaly. Počítače tenkrát nebyly, televizní stanice teprve vznikaly, mobilní telefony se k nám pomalu dostávaly. Třeba já měla svůj první v 16 letech a zdaleka se nepodobal dnešním modelům. Joooo to byly časy, škoda, že je už moje děti nezažijí… Ale konec nostalgie, i novodobý svět je krásný a to právě těmi nekonečnými možnostmi co máme.

V online světě se pohybuji dlouho, inzeruji, sleduji, komunikuji… Pro moji práci je „být vidět“ nezbytností… Pracuji ve virtuálním světě, aniž bych se o to někdy snažila, ale život je nevyzpytatelný a dokáže si s námi pohrát. Staví nám do cesty příležitosti, kterých se buď chopíme všema deseti, nebo zavrhneme a jdeme dál. Jednou z takových příležitostí je možnost přivýdělku/práce z domova, se kterou se nejčastěji setkávám na sociálních sítích, ve skupinách plných inzerce a dychtivostí jedinců po dalším příjmu. Především maminky na mateřské či rodičovské dovolené se nechtějí od svých dětí vzdalovat a snaží se touto formou najít „něco“ v čem by se mohly realizovat, vydělat si navíc nějakou korunku k příjmu, co mají od státu. Co si budeme povídat… Vyjít s těmi pár tisíci není jednoduché.

Myšlenka si přivydělat prací z domova může vycházet z několika důvodů:

  1. Nedostatečné finance.
  2. Touha po seberealizaci – ne každá maminka se chce 24 hodin 7 dnů v týdnu věnovat pouze mateřským povinnostem a domácnosti.
  3. Sen nemuset se vracet do práce – ne všichni jsou se svojí prací spokojeni a nemalá část žen by ráda v klidu ráno vypravila děti do školky/školy a odpoledne by pro ně byla doma. Nechtějí řešit paragrafy či dovolené v případě nemocí a problémů. Chtějí být samy sobě šéfem.

Ale je to vůbec možné? Je v dnešní době možné pracovat z domova, když se setkáváme s tolika podvodnými nabídkami? SAMOZŘEJMĚ! Jenom si musíme ujasnit několik věcí a správně zvolit.

Už pominula doba, kdy možnost podnikání byla v plenkách, kdy o této možnosti nikdo pořádně nic nevěděl. Dnešní doba nám nabízí nepřeberné možnosti, převzaté nejen ze západních zemí.

  1. Maminky a nejen ty, pokud jsou manuálně zručné, mohou vyrábět, šít, háčkovat a nabízet své produkty k prodeji.
  2. Kdo manuálně zručný není, ale oplývá darem psaného písma, může nabídnout své služby jako copywriter, textař, bloger.
  3. Někoho baví počítače a může tvořit webové stránky a zdokonalovat se ve webdesignu.
  4. Stále, ačkoli již pomálu, existují ještě firmy, co potřebují domácí pracovníky na kompletaci, ale tady POZOR!!! Oslovujte firmy pouze ve Vašem okolí, o nichž něco víte. Na internetu se šíří mnoho podvodných nabídek s takovouto nebo podobnou nabídkou.
  5. Mladí lidé, kteří již vyrostli s počítačem, telefonem a tabletem v ruce si mnohdy přivydělávají jako youtubeři, ale o této možnosti se rozepisovat nebudu, protože já do této věkové kategorie již dávno nespadám a jako youtuber nemám zkušenost.
  6. S čím mám zkušenost, v čem vidím budoucnost a možnost neomezených příjmů je MLM = multi level marketing. Podívejme se blíže, na jakém principu MLM firmy pracují.

MLM a proč právě spolupráce u firmy, která na tomto principu pracuje?!

Každý z nás měsíčně utrácí své tvrdě vydělané peníze za různé zboží. Všichni nakupujeme domu drogerii, kosmetiku, léky, hygienické potřeby, potřeby pro domácnost, oblečení, dětem mlsky a hračky k narozeninám, svátku nebo jen tak za odměnu. Každý z nás tedy měsíčně utrácí nemalé peníze v různých obchodech. Tam ale nic dalšího nezískáte - sem tam je akce a vy máte radost, že jste jí získali. V obchodních řetězcích kolikrát akce není akce, úmyslně z nás dělají hlupáky a my jim skáčeme na špek. Když vy sami nakupujete u některé z firem, která funguje na principu MLM, tak máte výrazně nižší ceny, ale co je důležité, můžete získat ještě peníze navíc. Jak je to možné? Každá firma platí nemalé částky do reklamy. Firmy fungující na MLM používají na reklamu právě Vás a za to Vás také odměňuje.
Čím víc se snažíte a dáváte reklamy, upoutávky, rozhovory - tím firmě zajišťujete nové potencionální zákazníky. Firmě je jedno, zda udělá drahou reklamu nebo zda peníze přerozdělí mezi Vás. PLACENI JSTE ZA DOPORUČENÍ!

Co dostanete od obchodu, kde jste si něco koupili, řekli o tom kamarádce a ta šla a koupila si to také? Nic, že? Udělali jste firmě reklamu, ale noble zadarmo. V MLM když firmu a její produkty doporučíte a někdo díky Vám udělá ve firmě nákup, dostáváte odměnu. Přivedli jste nového zákazníka a toho si firma cení.

Sama jsem důkazem, že když najdete firmu, která Vás osloví produkty i marketingovým plánem, můžete se postavit na své vlastní nohy, být sama sobě šéfem, pracovat z domova… Odkudkoli…

Závěr? Pracovat z domova je možné. Jenom si musíte ujasnit, v čem jste dobří, co umíte a co chcete či nechcete dělat.

www.yona.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také