Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Super úplněk a vášnivé novoluní v březnu
vložila 1.3.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Super úplněk a vášnivé novoluní v březnu

Letos vás čekají rovnou dva super úplňky. Na ten první se můžete těšit už v pondělí 9. března 2020 po tři čtvrtě na sedm odpoledne. Na ten druhý si ještě měsíc počkáme. Z největšího a nejjasnějšího Měsíčního kotouče letos se na vás bude usmívat Panna. Důvod k úsměvu rozhodně má. Zlepší se fyzická kondice i vleklé zdravotní problémy, přístup k životu bude pozitivnější a dokonce i různé trable ustoupí. Pokud jste na úplňky citlivější, jezte jen lehká jídla, hodně pijte a odpočívejte. Magnetická síla Luny bude výraznější.

Energie a vitalita

Plný Měsíc dodá opravdu spoustu energie, tak toho využijte naplno a pusťte se i do dlouho odkládaných věcí. Znamení Panny hraje na detaily, systém a přesnou práci. Takže se můžete pusti bez obav do čehokoliv- nové pracovní projekty, rekonstrukce bytu či domu nebo proběhne čistka ve vašem okolí. Sil bude na rozdávání a kritickému oku neunikne vůbec nic. Máte-li s někým konflikt, vyřešte během těchto dní. Jen si prosím dejte pozor na to, abyste mluvili skutečně srdcem a nenechali se ovládat negativními emocemi, myšlenkami ani pocity.

Víte o tom, že všechny životní oblasti se dají podpořit i docela maličkými detaily? Někdy stačí opravdu malá změna ve vašem domově a či pracovišti a vše se otočí. Jednoduchou nápovědu, jak to udělat najdete i v knize „Osvoboď se s Feng Shui od Zuzany Adam. Objednat si ji můžete zde.

 

Vraní nebo červí úplněk?

Indiáni tomuto úplňku říkali Vraní Měsíc. Šamani se od těchto ptáků učili jiný pohled na situaci a získávali tak nadhled nad vším, co se dělo. Věřili také, že tato stvoření zajišťují kontakt mezi světy živými a mrtvými. Ať se vám děje nyní cokoliv, pokuste se nahlédnout také na vše z ptačí perspektivy. Neplýtvejte svou drahocennou životní silou tam, kde to nestojí za to. Raději se „přemístěte“ jako vrány tam, kde se vám bude dařit lépe. Tím myslím hlavně pocitově a emočně, i když pro někoho to bude mít efekt i po fyzické stránce věci. S označením Červí úplněk se také můžete setkat. Proč zrovna červí? Je to kvůli žížalám, které se v tomto čase začínají znovu objevovat na povrchu půdy. Ano, už se pomalinku začíná chystat i příroda na jaro.

V dnešní uspěchané době době bývá komunikace často velmi zásadním problémem. Jak se správně domluvit nebo přímo vyjednat úžasné podmínky pro cokoliv (v osobním i pracovním životě) můžete zjistit i zde. Jde o 3 perfektní techniky od profesionálního vyjednavače Víti Prokůpka. Svůj přístup zdarma k video materiálu si zajistíte tady.

 

 

Vášeň za novu v Beranu

V úterý 24. března chvilinku před půl jedenáctou je nov ve znamení Berana. Možná už tušíte, jaká témata vám otevře. Ano, Beran je velmi materiálně založen. Takže se bude vehementně přehodnocovat vztah k penězům celkově, stejně tak jako k majetku. I domov, jistota a zázemí po pocitové či materiální stránce přijde na přetřes. Je velmi pravděpodobné, že se vám naskytne nějaká zajímavá nabídka z oblasti financí nebo nemovitostí.

Ohnivý Beran se projeví na plno

Planetou všech Beranů je Mars. Toto ohnivé těleso přináší impulzivní, spontánní a vášnivou energii. Zda ji využijete ke tvořivosti, kreativitě a v ložnici či podlehnete hádavosti a netrpělivosti, je na vás. Určitě bych vám doporučila nenechat se vtáhnout do sporů a hádek a raději se zamyslet nad tím, jak této síly využít ve vlastní prospěch. Máte-li tendence se neustále rozdávat, nov vám může pomoci. Začnete konečně jinak. Myslete na sebe, udělejte něco pro sebe a nenechte se od svých plánů nikým a ničím odradit. Novoluní vždy symbolizuje nové začátky, takže to, co zasadíte za novu nepochybně vyroste do úplňku. Uzrál čas jen a jen pro vás, tak jděte za svým srdcem a realizujte se.

Nevíte, jak si vše naplánovat, aby se se vaše touhy naplnili? Pak si pořiďte průvodce životem „Magie pro šťastný život bez kompromisů“. Elektronická kniha vč. praktických bonusů vám pomůže. A přitom můžete postupovat svým vlastním tempem. Najdete ho zde.

 

Práce a kariéra

Novoluní bude mít extrémní vliv i pracovní oblast. Pokud nejste ve své práci zcela spokojení, snadněji zjistíte, co by vás ve skutečně bavilo a jakou činnost byste dělali opravdu srdcem. Nejste si jisti? Zamyslete se nad svými koníčky a zálibami, ty jsou velmi často klíčem k ideální práci. Stojí za to být také odvážní a nebát se pomyslně zariskovat a jít si za svým. Pokud uděláte první krok, pak už ty další půjdou daleko snadněji, to my věřte. Nenechte se odradit a začněte si plnit své sny a touhy. I temná Luna vám v tom bude nápomocná.

Věnujte březen opravdu sami sobě, i nebesa vám přejí!

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také