Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Rozjeďte to na vlastní triko
vložila 5.2.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Rozjeďte to na vlastní triko

Chcete zkusit život bez šéfa, tabulek a prezentací? Podnikat na vlastní triko? Právě startuje devátý ročník programu T-Mobile Rozjezdy. Jako každý rok pomůže 42 zajímavým podnikatelským nápadům nebo začínajícím firmám. Do 4. března máte šanci stát se jedním z nich.

Do soutěže se mohou přihlásit všichni, kteří plánují podnikat, anebo již podnikají. Rozhodující je pouze doba, po kterou zájemce podniká s přihlašovaným nápadem – ta nesmí být delší 12 měsíců.

Porota složená z odborníků, úspěšných podnikatelů a investorů, jako jsou například Margareta Křížová nebo Martin Korman, hodnotí nejen neotřelé nápady, ale i realizaci podnikatelského záměru. Například poslední ročník soutěže vyhrála mobilní aplikace Glucly Pavla Bubna. Aplikace, která by měla usnadnit život všem nemocným cukrovkou, je již k dispozici pro telefony s operačním systémem iOS, chystá se i varianta pro Androidy. Cenu veřejnosti získalo Sociální bistro Střecha z pražského Žižkova, které dává druhou šanci lidem bez domova a se záznamem v rejstříku trestů. Mezi vítězi ale najdete i příběhy známé odtud z Podnikavé ženy, jako Janu Fišerovou s Family Bakery nebo Alexandru Flašarovou s raw makronkami AF-Ró.

Vítězové se mohou těšit na ceny v celkové hodnotě téměř 3,5 milionu Kč, finance na rozjezd, balíčků služeb a věcných cen potřebných pro podnikání. Na celostátního vítěze čekají ceny v celkové hodnotě zhruba 750 000 Kč. Kromě finančního daru od T-Mobile ve výši 200 tisíc Kč je to reklamní a PR kampaň v souhrnné hodnotě 285 tisíc Kč, poradenství a věcné ceny od partnerů programu.

Novinkou v letošním ročníku je Zvláštní cena České manažerské asociace pro mladé talenty. Asociace vybere z regionálních vítězů na 1.–3. místě tři vítěze do 35 let, kteří dostanou možnost zúčastnit se mentoringového programu XY – Transfer, a načerpat tak zkušenosti od starších kolegů.

Projekty je možné registrovat do 4. března na www.rozjezdy.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také