O ženách, které dělají to, co milují
Chcete se postavit na vlastní nohy? Nechte si pomoci od T-Mobile Rozjezdů
vložila 5.2.2018
22.5.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,500 25,800
USD 21,700 22,000
Chci
vyměnit
EUR

Chcete se postavit na vlastní nohy? Nechte si pomoci od T-Mobile Rozjezdů

Kavárny, řemeslníci, sociální služby, ale i dopravní, softwarové a stavební firmy, už cca 2500 projektů prošlo T-Mobile Rozjezdy. Mnoho lidí si tak splnilo svůj sen, skloubilo práci s péčí o rodinu nebo se začalo živit svým koníčkem. Do osmého ročníku projektu se lze hlásit už dnes.

T-Mobile Rozjezdy každý rok pomohou několika desítkám podnikatelů se zajímavými podnikatelskými nápady, nejen finanční podporou a různými službami v celkové hodnotě přibližně 2,5 milionu Kč, které ocení na začátku podnikání, ale i bezplatnými semináři a poradenstvím.

Rozjezdy prošly firmy jako ostravská Novodobá sanitka, roudnická kavárna Dortletka, Levandulový statek z Bezděkova nebo porcelánové zásuvky a vypínače Mulier.

Loni se celostátní vítězkou stala Dagmar Dušková z Vysočiny s projektem Dančiny dobroty, rodinnou sýrárnou založenou na domácí výrobě bez přidání jakékoliv chemie. Cenu veřejnosti si odnesl Petr Šmíd z jihomoravských Šaratic s kuchyňskými prkénky HoblHome.

Své nápady i fungující firmy (podmínkou je, aby nebyla starší než jeden rok) můžete registrovat do 12. března na www.rozjezdy.cz.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také