Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Lednové novoluní přepíše diáře
vložila 4.1.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Lednové novoluní přepíše diáře

Obvykle začátek roku přináší mnoho nových výzev a spousty předsevzetí. Ruku na srdce, jak jste na tom vy? Jak dlouho vydržíte? Jde o „davovou“ akci, které má sice pořádnou sílu, ale na svém vrcholu se udrží jen krátkou chvíli. Podle mého názoru je lepší si vyhodnotit končící rok a naplánovat ten další ještě před koncem starého roku. A co když jste to nestihli? Nic se neděje. Už v noci ze soboty na neděli (před půl třetí) 6. ledna 2019 je tu novoluní v Kozorohu, tak to všechno můžete napravit.

Původní plány vs. realita

Každý nov symbolizuje nový začátek a toto rohaté je k vašemu tématu jako dělané. Měsíc v Kozorohu přináší energie spojené právě s plánováním, jasnými cíli, přesným řádem. Nejvíce se ohlíží na kariéru, osobní růst, hmotu. Díky jeho stabilitě a vytrvalosti toho můžete také dosáhnout snadněji. Nenaložíte toho na sebe tolik, jen to, co jste opravdu schopni dotáhnout do konce a precizně zrealizovat. Úspěch, autorita i nějaké ty penízky navíc jsou téměř zaručeny, tak s chutí do plánů! 

 

 

A věděli jste, že i podle východních směrů, máte ještě celý leden čas dotáhnout do konce vše rozdělané z minulého roku? Nebudu popírat, že mně se to opravdu hodí. Často mi píšete, kdy vydám eBook s poselstvím na rok 2019 pro jednotlivá znamení nebo kdy už bude ten slibovaný kurz atd. Nestihla jsem vše, co jsem chtěla, a tak tento měsíc budu dotahovat, dokončovat a realizovat. A pak teprve pomyslně vykročím do nového roku. Možná je na tom někdo jako já, tak mě chápe a souzní s tím, co jsem právě napsala.

Pečujte o svá tělíčka i své myšlenky, vyplatí se to

Teď se vrátím k tomu nejbližšímu novoluní. Vánoční svátky a oslavy konce roku vašemu tělu daly opravdu zabrat. Tak to vynahraďte i jemu. Věnujte zvýšenou péči své kůži, vlasům, nehtům i kostem. Dopřejte si uvolňující lázeň, pečujte o sebe více a poupravte svůj jídelníček. Věřím, že v tomto ohledu máme nedostatky všichni. Strava v našich podmínkách málokdy dodá vše, co tělo potřebuje, tak mu dodejte vitamíny, minerály a zbavte se škodlivin a možná i nějakých těch zlozvyků. Co a jak dělat či nedělat by vydalo na samostatný článek, tak třeba příště vám prozradí, co funguje mě.

Energeticky silný nov dodá sílu na rozjezd nových projektů nebo třeba personálním úpravám ve vašem týmu. Prostě začít znovu a jinak. I když jsou vaše plány velkolepé a někomu nevyzní moc realisticky, tak detailně propracovaný systém v tomto období vám i ostatním dokáže, že je to možné. Budete věřit sami sobě a svým zkušenostem. Myšlenky se tak snadno přenesou do hmoty. A kdo by nechtěl více zisků a pocitů, že vaše práce dává smysl? Využijte odhodlanost a vytrvalosti ve svůj prospěch, aniž byste ztratili pevnou půdu pod nohama. Zahoďte vnitřní svazující omezení a s vděčností přijměte hojnost do svého života.

S láskou Dana Chara

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také