Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Karneval bez masek za úplňku
vložila 4.12.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Karneval bez masek za úplňku

Poslední předvánoční víkend si opravdu pohraje s vašimi emocemi. V sobotu 22. prosince dvanáct minut před sedmou večer tu bude další silný úplněk, tentokrát ve znamení Raka. Sice doznívá období, kdy se všechno rovná, a učíte se otevírat svá srdce a doléčujete svá zranění, ale dostanou pěkně zabrat i vaše hodnoty, lásky a peněženky. Vodní Rak je poněkud přecitlivělý, proto se může stát, že budete mít skony k sebelítosti a nálady se budou střídat jako na houpačce.

Naštěstí adventní čas vnáší láskyplnou energii do všech srdcí, proto budete cítit lásku velmi lehce a přirozeně. Dostaneme jí zpět přesně tolik, kolik jí v sobě máme. Zapracovali jste na sobě, přijali sami sebe a začali se mít opravdu rádi? Pak se můžete těšit na celé hory lásky, které se k vám budou valit. Život se bude zdát jednodušší a mnoho událostí kolem vás prospěšnější. Dojem života v hojnosti vás zaplní. Takže svátky budou opravdu příjemné, ať už je máte rádi nebo ani ne.

Konec roku s rodinou a ne v obležení práce

I když se budete cítit nervózní a možná i trochu podráždění, že jste toho nestihli tolik, co jste měli v plánu, neřešte to. Tato doba opravdu není vhodná pro úřední a obchodní jednání. Raději buďte doma a věnujte se svým nejbližším. V tomto období budete senzitivnější, snadněji se tak vcítíte do své rodinu a splníte sobě i jim tajná přání. Přecitlivělost a snadnější ovlivnitelnost doma ocení určitě více než např. obchodní partneři.

Chcete si dát malý předvánoční dáreček v podobě miminka? Nyní to půjde opravdu skvěle. Snad všechny hvězdy jsou nakloněny početí. Pokud jste se právě zhrozili a toto přesně nechcete (nebo ne teď), tak si raději pořiďte minimálně dvojitou ochranu. Rak je velmi citově nestabilní a emotivní, tak se nedivte, pokud váš partner bude reagovat jinak, než je u něj běžné. Hraje si někdo ve vašem okolí na drsňáka nebo slečnu drsnou? Nic a nikoho nechce a nepotřebuje (ani o vánocích), tak tomu nevěřte. Minimálně tyto vánoce nechce být nikdo sám, ať už své emoce ovládá jakkoliv dobře.

Nechte děti si natlouct nos

Asi jste se zhrozili, po předčtení tohoto titulku. Chápu vás a hned to vysvětlím. Úplněk je přeci jen pod vlivem Raka, a ten opravdu pečovatelský typ. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby to se svou péčí nepřeháněl. Ano, neustále vnucuje svým dětem svou vlastní vizi světa, názory a přesvědčení. Chce je mít neustále pod kontrolou a nerespektuje různé osobnosti. Přitom právě Rakům se rodí děti, které jsou jejich „učiteli“. Takže přestřihněte pupeční šňůru a nechte své děti, ať si namelou, ať okusí to, co chtějí. (Pofoukat si bolístky si stejně za vámi přijdou.)

 

Přeji vám svátky opravdu kouzelné a čarovné!

 

S láskou Dana Chara

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také